şükela:  tümü | bugün
  • dilsiz oldugunu sandiklarim(sabahin bi koru ararlar)
  • kufredenleri vardır bir de bunları bishiy demeden bashlar suratına kapatana kadar susmazlar
  • soluyanları vardır bi de
  • -sizinle arkadas olmak istiyorum
    -hayir kardesim ben asosyalim
    -bana bir firsat verin yakinlasabiliriz, sizi yalnizliginizdan kurtarabilirim
    -ya git
    -karanlik gecelerinize acilan bir isik olmak istiyorum, ruhunuzu iyilestirmek istiyorum hede hödö
    diyen psikopat sair ruhlu bir sapigim da vardi
  • bi de numaralara basanlar:
    -alo
    -dııt
    -aloooo
    -dııt dııt
    -ne diyon ya
    -dıt dıt
    -dıt ne olm
    -dıt
    -dıt dıt yani
    -dıt
    -he dıt evet haklısın
    -dıt dıt
    -eyh
  • "ooh seni <diiiiiit> istiyorum" diyen bir sapik otosansur uygulayan bir cesittir, takdir edilmelidir o noktada..
  • bide adam işletmeye kalkan böcekler vardır, ki bunnar ya hemen koparlar ya da korkudan kaparlar...
  • telefon sapığı bir bayan saat 03:00 telefonu açan babam
    - oğlunuzla görüşebilirmiyim?
    - napacaksın onu?
    - konuşmak istiyorum
    - iyi kızım sen ananı cağır ben oğlumu
  • -iyi günler gülrizle görüşebilir miyim?
    -benim
    -çotaa (telefon kapanır)
    neden, niye, meraktan çatlatır insanı.
  • sürekli arayan ve koreli olduklarını söyleyip,"are there any kimaan-chong ?" diye soru soran irili ufaklı telefon sapıklarım var idi yakın zaman öncesinde..anlayamadığım $ey birgün kore aksanlı küçük bir kız arıyor..ertesi gün kalın sesli bir koreli adam arıyor ve çatpat türkçe ile bir$eyler soruyorlar..

hayır manga mafyasını ba$ıma musallat etmek için ne yaptım onu da bilmiyorum..lakin en son aradıklarında "its the church of white man,
    white soul rulaz and i'm eddie murphy" demi$tim,o zamandan beri aramadılar..