şükela:  tümü | bugün
  • bu yaşıma geldim bunuda yaşadım ya. önce biri beni kimsin diyip konuşmaya başladı yok nişanlımı aramışsın bende diyorum kimsin niye arıyım dememe kalmadan ana avrat küfür kapattım engelledim numarayı belasını allahtan bulsun dedim sonra başka bir numara derken bir başka numara daha her birini engelledim. baya organizelerdi. numaraları facebook a girince hepsinin van'da askerlik yaptığını gördüm. şimdi 3 oldu kaldı 3 ünüde engelledim. kendime bir limit çektim. bir tane daha böyle arama gelirse hepsinin adını soyadını aldım. şikayette bulunacağım. tahminim sahibinden.com da ilanım var oradan numarayı aldı yada rastgele çevirdi. ilk telefona baya ciddi ciddi kimsin kimi arıyorsun diye cevap verince tabi bu ergenler şimdi çullandı bana.

daha geçen gün kediyi döven asker geldi aklıma, allahım bu gibi ruh hastalarını askere almasınlar gerçekten. dahada çekilmez oluyorlar. biz van'da memleket için nöbet tutuyor diyoruz onlar sıkıntıdan ellerinde cep telefonu millete küfür etsin bu nasıl iş anlamadım. ben bu insanların ana avrat küfürlerini çekmek zorundamıyım. birde bu insanların eline silah veriyorlar. gerçi bende yaptım askerlik ama o zaman tabi değil telefon insanlar kartlı telefon için telefon bulamazlardı.

neyse şimdilik aramayı kestiler gerçi numaraları engellemesem aramaya devam edeceklerdi.

ne etsem bilemedim sinirlerim bozuldu.