şükela:  tümü | bugün
  • telefon el ayaktir. sag koldur. candir, yoldastir, hayat arkadasidir. ve gitmistir. yoktur. sabaha karsi burnuma dogru pike yapan bir sivrisinek sonucu uykum kactiginda elime aldigim ve sessize alirken kapanan ve bir daha acilmama durumudur :(((((((((((((((((((
  • en tatsız hadiselerden. bir de önemli bir günde bozuluyorsa! en lazım olduğu gün, birsürü işin arasında bir bakıyorsun çantadan çıkarıp eline aldığın telefonun dokunmatiği çalışmıyor. ama nasıl da lazım bak! sonra o birsürü iş arasına gidip yeni sim kart almak ekleniyor. zor işler.

hadi numaralar gitti bir şekilde alınır da, giden 248901754 fotoğraf ne olacak sevgili bozuk telefonum.
  • bilgisayara bağlayıp dokunmatiği çalışmayan telefonundan fotoğraftır müziktir akla ne gelirse alırsın almasına da son yedeklemeden yeni telefonuna rehberi aktarınca oluşan abukluklar acayip sinir bozar. farkı bir markaya geçiş yaptıysan arayan kişinin adının gözükmemesi, bazen soyadının gözükmesi bazen de uzun kaydedilen bir isimden aradan saçma sapan bir kelimenin gösterilmesi gibi durumlar yaşatabiliyor
  • an itibari ile yaşadığım iç sızlatan durum...
  • son günler de on-off tuşu basılı kalıp takılıyordu tuş kilidi yapamıyor kendisinin kitlenmesini bekliyordum falan.
    dün en son iyice ayarı kaçırdı açtım bi güzel içini ana kartın üzerinde on-off switch ve filmi var filmi kırılmış yoksa yapardım ben onu da işte neyse. servisin yolunu tuttuk bi güzel.
  • daha bugün akşam yemeğinde arkadaşlarıma övdüm suya düştü bozulmadı bilmem naptım bozulmadı diye. allah diyen telefon diye dalga geçtim bir de üstüne. yemekten sonra arkadaşlarla benim eve geçtik, bi baktım telefon çalışmıyor. hayır mavi gözlü de değilim ki nası bu kadar şıp diye nazarım değdi. ben seni yazın değiştirecektim zaten ya niye beni böyle yarı yolda bıraktın yılların s4'ü. az önce arkadaşlarım evden gitti, kendimi savunmasız hissettim sanki başıma bir şey gelse kimseye haber veremezmişim gibi. hayır yedek telefonum da yok öyle mal gibi kaldım.
  • ve kaçınılmaz son gerçekteşti telefonum için, ama ne yalan söyleyeyim iyi bile dayandı biraz ayrı kaldık ama tertemiz hali ile elime alınca küçük şeylerle mutlu olma hissi yaşattı bana.
    gece gündüz olur olmaz arayan müşterilerden gına gelince madem yaptım birşey tam yapayım bari diyerek hattımı da değiştirdim herşeye yeniden başlamak gibi.
  • dünyanın en berbat hissi imiş. ne düşürdüm ne ettim 1.5 sene resmen pamuklara sardım da kullandım canım telefonumu. dün, istanbul'daki yağmurdan birazcık etkilenmiş olacak ki ekranın en üst kısmı çalışmamaya, işlev görmemeye başladı. sabah 4e kadar kurtarmaya çabaladım fakat olmadı. şimdi de sabah 8den beri ne yapsam diye düşünüyorum. tam da tatile gidecekken olmasaydı sonumuz böyle be can dostum. uykularım kaçıyor, sinir sistemim alt üst oluyor. bir de şimdi tamir parası vereceğimi düşünmek hepten sinirimi bozuyor sözlük. çok kötü hissediyorum çok...
  • 32 gb lg g2 lollipop güncellemesi aldıktan sonra 16 gb görünür. servise gönderirsin böyle döner. tüketici hakem heyetinden lehine karar çıkar ama gold bilgisayar iflasını istemiştir. kayyum atanmıştır. değiştiremeyiz vs derler. kendim yapabilir miyim acaba diye araştırırken görürsün ki bunun bir fix yolu var. romları indirir hazırlarsın, fix'i hazırda bekletirsin. ilk romun ortasında sistem çöker. telefon artık hiç tepki vermiyordur. pc'ye bağlarsın qualcomm bilmemne diye görünür. jitag yapılması gerektiğini öğrenirsin. elindeki 16 gb.lık telefondan da olursun. neyse ki yeğenin s3 minisi vardır, hayat kurtarır...
  • allah kahretsin ya, bu teknolojide yüzüm hiç gülmüyor allah kahretsin.. iphone 6, şarja takıyorum %2 de gösteriyor, hatta doluyor gösteriyor ama artış olmuyor, telefondan anlayan eden varsa bi yeşillendirsin gözünüzü seveyim.