şükela:  tümü | bugün
  • en doğrusunu yapan sevgilidir.
    karıştıranı direkt tekmelemek gerek.
  • bazı sevgili tipleri sakladıkları şeyler patlamasın diye izin vermez.

genel kanı;

(bkz: aldatma belirtileri)
  • bu durum sevgili ile ilgili değil. genel olarak telefon karıştırılmaz. özel hayata saygı acık
  • telefonunu karistirmayin haklarina ve isteklerine saygi duyun, cok zor degil bunlar.
  • her şeyimi açmışım, telefonumu neden açmayayım?
    gizleyecek bir şeyim yok zaten.
    gizleyenler utansın.

(bkz: glasnost)
    rusça: açıklık
  • pardon da bu zamana kadar zaten her şeyini açmışsın, telefonunda daha özel ne olabilir diye sorarlar insana. (bkz: aldatma)
  • onun telefonunu karıştırmam kendi telefonuma da karıştırtmam. geçen gün leptopumu almış. leptop ve telefon kişiye özeldir. kişisel alan lütfen.
  • telefonu karıştırıyorsan bu ona güvenmediğin anlamına gelir ki telefon bir kişinin özel mahremidir...o kişiyle birlikte olmanın bir anlamı yok..boş yere kendini kandırma
  • "e zaten sevişmişiz, telefonunu da karıştırabilmem gerekir" şeklinde düşünenler var. hala var.
    arkadaş hala anlamadınız, bir insanla sevişmeniz o insanın ulaşılabilecek en özel noktalarına ulaştığınız anlamına gelmiyor. aksine, seks genelde ilk adım. daha ince, hassas ve özel kısımlar zamanla ve hatta epey zaman sonra geliyor.

ben 12 senedir birlikte olduğum eşimin telefonunu elime almıyorum, adam sırf sevistikleri için üç günlük sevgilisinin telefonunu kurcalamayi kendine hak görüyor.

edit: bir mesaj geldi. kurcala ve sonra entryni editle demis.
    iste bunlar annesinden aldigi carpik oryantasyonla aramiza karismis ve insan taklidi yaparak iliski kurmaya calisan problemli, hasta bireyler.
    orospu cocugu demek istemedigim icin bu sekilde tanimliyorum.
  • kız veya erkek, iki taraf için de söylüyorum.

her tarafını elliyorsun, öpüyorsun!
    belki daha da ileri gidip şey ediyorsun!
    telefon ve bilgisayara gelince mi aklına kişisel alan denilen modern ahlak şeysi geliyor?

öpüşmeyen, elleşmeyen de vardır muhakkak.
    onlar da özele girip, acayip konular konuşuyor.
    o kadar özele evet, telefona mı hayır?