şükela:  tümü | bugün
 • spor programlarının iki büyük programının karşılaştırması olsa da, ahmet çakar faktörüyle beyaz futbol'un galip geleceği karşılaştırmadır. çakar'ın kütahyalı faktörü ile de toroğlu-özdanak-şengül ve elbette ulueren'e üstünlüğü aşikardır. ha, ikisi de canımızdır, gece çerezimizdir ayrı.
 • telegol yılların yıkılmaz kalesi olduğu için adil olmayan bir karşılaştırmadır. ahmet çakar bile stajını telegol'da yapmıştır.

  forever telegol.
 • seviyenin yerlerde olduğu karşılaştırma.
 • ahmet çakar, erman toroğlu, gökmen özdenak, rasim ozan kütahyalı dörtlüsü ile ideal dörtlüyü veya karmayı yakalamış olacağız. ahmet çakar, erman toroğlu'yu zaten açıklamaya gerek yok, özgün hikayelerine gökmen özdenak'ın zamansız ve kontrolsüz çıkışları ile provoke etme misyonu ile rasim ozan kütahyalı'da bizlere umduğumuz içi boş, garip muhabbetlerin ciddiyetle döndüğü, değişik kelime oyunları ve farklı bakış açıları ile bizlere adeta yüzyılın programını vaat ederler. bu kıyaslama yerine karmayı bekliyoruz organizatörlerden, programcılardan.

  edit: aslında rok'u hiç düşünmüyordum, çünkü her lafı bölüyor, o ahmet çakar'ın zihin açıcı hikayelerine bile engel oluyor, o yüzden biraz opsiyonlu onun durumu.
 • kenan onuk'lu 90 dakika'nın olmadığı yerde spor programı sayılan iki programın karşılaştırmasıdır.
 • sadece moderatörler kıyası yapılacaksa serhat ulueren'in spor camiasındaki kurtluğunun 3-5 gömlek fazla geleceği karşılaştırmadır.
 • gökmen özdenak gibi bir yarı-tanrının bulunduğu yerde bu tartışmanın yapılabilmesi bile ülkemizin ne kadar demokratik olduğunu gösterir.
 • eğer bahsettiğimiz şu an ki beyaz futbolsa o iyidir bu iyidir bilmem.
  ama geçen sene öyle bir rasim ozan - ahmet çakar - ömer çavuşoğlu - adnan aybaba - göktuğ sevinçli 5'lisi vardı ki; o ortamdaki kafaya bırakın spor programını herhangi bir tartışma programı ulaşamamıştır
 • her iki programı da spor programı olarak değerlendirmek olmaz o yüzden yüzde yüz futbol veya 90 dakika ile karşılaştırmak yanlış. bu ikisinin kendi kategorilerinde yer alan bay tahmin'i de hesaba katıp üçlü değerlendirmek lazım. üçününde yeri ayrı, üçü de izlenir fakat şunu söyleyebilirim, ahmet çakar, erman toroğlu ve gökmen özdenak aynı programda oturmalılar. telegol bir ara böyle devam etti gayet iyiydi. bu ikisini karşılaştırmak yerine, iki programı kombo yapıp ortamdaki muhabbetten alınacak tadı maksimuma çıkarmak en iyisi.
 • canlı yayın konuğu olası tutmuş bir vatandaşımızın, sırasıyla iki programa da konuk olup, aynı sözleri iki farklı kanaldan sarfettiği, özünde spor programı olmalarına karşın yaklaşık iki yıldır daha ziyade suç delilleri toplamak, gözler önüne sermek, tartışmak vesaire vasıfları yüklenmeleriyle birlikte alanından sapma göstermiş programlardır.

  hararetli tartışmalar hız kesmez. kimi zaman neyi tartıştıkları da anlaşılmaz zaten önemi de yoktur tartışılan şeyin. önemli olan sesin yükseltilip, ekran başındaki güruhun dikkatinin çekilmesidir. bu konuda etkili silahlara sahip olma konusunda beyaz futbol 2-1 öndedir.

  beyaz futbol : 2 - 1 : telegol
  rasim ozan erman toroğlu
  ahmet çakar