şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
695 entry daha
  • telegram kullanmaya başladığınızı telefon numaranızı bilen herkese bildirim olarak gönderen program. o kadar çok artısı var ki bu durum benim için eksi olmaktan uzak.

aslında üye olurken bildirim gidip gitmemesini seçebildiğimiz bir tick kutucuğu koysalar hiç fena olmaz.

çünkü görüyorum ki bunu sorun olarak gören kullanıcılar gayet fazla.
  • herkesin yukleyip katildigi ama kimsenin kullanmadigi uygulama
  • whatsapp'ı gırgır şamata için, telegram'ı müzik ve uygulama indirmek, e kitap indirmek, amatör profesyonel sanatsal fotoğraflar ve güncel bilgilere ulaşmak için kullanıyorum.

whatsapp bir çatalsa, telegram 240 parça çatal kaşık bıçak takımıdır.
  • şurada okuduklarıma göre; gizliden iş çevirmek istiyorsanız harika bir program. "hem numaram görünmesin hem de milletle iletişimimi koparmayım" diyorsanız tam size göre bir program.
  • 3 gündür ekmeğini yediğim canım uygulama.
    herkese tavsiye ediyorum
    whatsapp b.k yesin evet
  • sadece bende mi oluyor bilmiyorum ama bir kaç aydır mesajların iletilmeme problemi baş göstermiş durumda. adama yazıyorsun iki saat cevap verecek diye bekliyorsun ama yok. sonra tekrar yazıyorsun diyor ki aa abi ben sana yazmıştım iletilmemiş.

not: iki taraf da türk telekom.

ek: bir de hem whatsapp hem telegram kullanıyorsanız bu kaydırmayla cevap verme işi beynimize şınav çektiriyor. birinde sağa diğerinde sola ama hangisinde sağa hangisinde sola hep karıştırıyorum. bir kasaya yanaşınca "pardon beyefendi ortadaki kasa" diyen bim kasiyerine takındığım ifadeyi takınıyorum o zaman.
  • after effects, cinema 4d gibi motion graphics programlarını konuşabileceğimiz, bilgi, tecrübe paylaşımı yapmak ve yardımlaşmak amaçlı bir telegram grubu oluşturduk. sadece hareketli grafik tasarımcılarını kabul ediyoruz. hiçbir tecrübesi ve faydası olmayıp üstüne bir de "abi bana youtube introsu yapsana" diyecek kişiler için maalesef yerimiz yok. https://t.me/motiongraphicstr
  • 8 aydır sürekli geyik dönen, mümkün olduğunca diktatör admin barındırmayan bir ekşi sözlük grubunun bulunduğu uygulamadır. muhabbeti iyi arkadaşlara kapımız hep açık

https://t.me/joinchat/jjosxlbmmaabrxydzffkhw