• haber kanallarına üyeyim.
    bence güzel bir uygulama.
    anlık mesajlar için whatspapp ı devirecek bir uygulama değil şuan için.
  • önceleri dar çevremden bir iki kişiyle konuşmada kullanıyordum. popüler olmaya başladıkça zaman zaman ekşi sözlükten birileriyle anonim olarak iletişim kurmak için de kullanmaya başladım. ayrıca telegram'da başarılı yayın yaptığını düşündüğüm birkaç kanalın da düzenli takipçisiyim. kesinlikle başarılı bir uygulama.
  • windows uygulamasında anlık sorun olmayan uygulama.

güzel bir paylaşım kanalı. https://t.me/efsanepaylasimlar

efsane paylaşımlar
  • kalite düşmeden video gönderme keyfi
  • burdan sohbet ilerleyince sorulan şey.
    telegram var mı?
    yok canım.
  • 18 yaşından küçüklerin kullanmaması gereken program.
  • müzik dinleyebilme, numara gizleyebilme, gruplara katılabilme ve daha bir çok şey yapılabilen kaliteli uygulama. whatsapp'dan daha kullanışlı olduğu bir gerçek.

altta yararlanabileceğiniz bir kaç grup paylaşıyorum arkadaşlar. katılmanızı öneririm. yalnız bir kaç kural var. yoksa gruplardan uçurulabilirsiniz* gruplara girerken mesaj yazabilmek için aktif et butonuna basmayı unutmayınız.

kurallar :
    -üyeleri özelden rahatsız edenler,
    -hakaret, argo kelime kullanımı, gündem hakkında konuşmak, siyaset vb grup içerisinde bölünme, ayrım yapabilecek ve bu nitelikteki konuşanlar.
    -izinsiz reklam yapanlar
    -grubun amacıyla ilgisi olmayan sohbetler yapanlar, boş konuşanlar, saçma sapan soru soranlar uçurulacaktır.

kişisel gelişim grubu (kişisel gelişim grubu, tavsiye, öneri, ve bunlar hakkında sohbet. boş konuşanlar uçuruluyor arkadaşlar)

nofap grubu (nofap hakkında deneyimlerin, tavsiyelerin paylaşıldığı grup. boş yapanlar uçuruluyor arkadaşlar)

yks grubu (soru ve çözüm paylaşılan grup)

edit: bir kaç düzenleme
  • her yeni güncelleme ve getirdiği efsane özelliklerle çıtayı en yükseğe çıkaran aşmış uygulama.
  • whatsapp mantığından yola çıkarsak, telegram’ı ve hesabı silip tekrar yükleyip kayıt olsanız bile karşıdaki kişide engelli gözükmeye devam edeceğiniz uygulama. neticede telefon numaranız aynı, yani x kişisinin engelli listesinde sizin numaranız hala durmakta.

illa stalk yapacağım veya atmamam gereken mesajı atıp ikinci kez engel yiyeceğim diyorsanız, kendinize yeni bir telefon numarası edinmeniz gerekmekte.
hesabın var mı? giriş yap