• butun dunyayi kasip kavururken insanlarin neden whatsapp gibi sacma bir uygulamayi kullanmayi tercih ettiklerini sorgulatan mesajlasma programi. web'i var, windows uygulamasi var, mac uygulamasi var, appleri zaten sahane. end to end encryption var.
    daha ne olsundur.
  • üye olur olmaz numaranız kimde kayıtlı ise bildirim göndermesi yüzünden bir türlü üye olamadım. sadece rehberimdekilere gönderse sorun yok ama sırf o kişide numaram var diye birine bildirim gitmesi sinir bozucu. umarım bu bildirim işini karşılıklı kayıtlı kullanıcılar olarak düzenlerler.
  • sadece bende mi oluyor bilmiyorum ama bir kaç aydır mesajların iletilmeme problemi baş göstermiş durumda. adama yazıyorsun iki saat cevap verecek diye bekliyorsun ama yok. sonra tekrar yazıyorsun diyor ki aa abi ben sana yazmıştım iletilmemiş.

not: iki taraf da türk telekom.

ek: bir de hem whatsapp hem telegram kullanıyorsanız bu kaydırmayla cevap verme işi beynimize şınav çektiriyor. birinde sağa diğerinde sola ama hangisinde sağa hangisinde sola hep karıştırıyorum. bir kasaya yanaşınca "pardon beyefendi ortadaki kasa" diyen bim kasiyerine takındığım ifadeyi takınıyorum o zaman.
  • after effects, cinema 4d gibi motion graphics programlarını konuşabileceğimiz, bilgi, tecrübe paylaşımı yapmak ve yardımlaşmak amaçlı bir telegram grubu oluşturduk. sadece hareketli grafik tasarımcılarını kabul ediyoruz. hiçbir tecrübesi ve faydası olmayıp üstüne bir de "abi bana youtube introsu yapsana" diyecek kişiler için maalesef yerimiz yok.

edit: grubumuzda ki paylaşımları ve konuşmaları korumak için grup türünü gizli olarak değiştirdik, katılmak isteyen arkadaşlar mesaj yoluyla davet linkini isteyebilir.
  • android için telegram sürümü 5.12 sürümü güncellendi.

-küçük hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.
    -kaydırma kullanırken profilin görünümü güncellendi.
    -bazı çıkartmalardan dolayı meydana gelen çökmeler düzeltildi.
    -kenar çubuğuna grup oluşturma ve özel sohbetler oluşturma geri döndü.
  • kpss ve iş grupları açısından harika ama sohbet grupları gerçekten fena.
  • valla polisleri çevirmeleri takip eden gruplar hep bu uygulama üzerinden haberlesiyor
  • tanım: sizi ifşa edecek whatsapp çakması uygulama
    attığım fotodan sonra anonimliğimin içine sıçan uygulama, isim soy isim yazıp fotoyla göndermek nedir şerefsiz kod bütünü
  • web browserdan, tost makinesine kadar çeşitli cihazlarda senkronize çalışabilen, telefonum bozuldu konuşmalarım gitti derdine düşmeyeceğiniz sonsuza kadar her şeyi saklayan mesajlaşma yazılımı.
  • whatsapp dan daha iyi bir sohbet uygulaması . türkiye gelenekselci bir ülke olduğu için farklı seçeneklere pek yönelmiyor bu yüzden aktif olarak bizim topraklarımızda kullanılmıyor .
hesabın var mı? giriş yap