şükela:  tümü | bugün
 • telegram uygulamayı indirin ve açın. telegram için kullandığınız cep telefonu numarasını girin. sms ile gelen doğrulama kodunu girin ve görünmesini istediğiniz profil bilgilerini girip kullanmaya başlayın. buraya kadar whatsapp gibi. ama çok daha üstün hızlı bir mesajlasma uygulamasıdır. hemen hemen bütün dosyaları da destekler. mesajlaşma uygulamalarının bitcoinidir bence :)
  ttelegram grup açabilirsiniz. bitcoin ico inceleme telegram grubu : https://t.me/bitcointurkiye daha sonra 10 saniyede bu grubu super gruba çevirebilirsiniz. 100 bin kişilik telegram grubu gördüm. şu an limit de 100 k . kanal da açabilirsiniz. kanalda chat özelliği kapalıdır ve insanlar sadece sizin paylaşımlarınızı görürler. tekrar söylüyorum telegram inanılmaz hızlı ve popülerdir.

  ben daha çok ico gruplarına takılıyorum. türkiye'nin de bir ico grubu var. bu grupta en iyi ico projelerini tespit ediyoruz.. % 1 lik hatta binde birlik en iyi ico projelerini hep beraber tespit ediyoruz. çok başarılı bir grup.

  https://t.me/bitcointurkiye

  telegram whatapp'dan her yönü ile üstün diyebiliriz. bir kere isterseniz telefon numaranız gözükmüyor. kullanıcı adı ile iletişime geçebilirsiniz. kimse kimsenin telefon numarasını bilmez. istersen gözükür de o ayrı konu. sana kalmış.

  türkiye telegram grubu açmamızın sebebi insanları bilinçlendirmekti. özellikle icolar konusunda. çünkü gerçekten çok bilinçsizce kararlar alınıyordu.

  telegramda her konuda gruplara katılabilirsiniz. resimde, müziğe, her konuda..

  tabi biz dijital para ile ugrastıdıgımız için telegram dijital dünyanın mekanı. bitcoin telegram grubu, ethereum telegram grubu, monero, ripple , wanchain grubu, litecoin grubu, sinyal grupları, binance telegram grubu, kucoin borsası grubu gibi aklınıza ne gelirse var.

  kullanım kolaylıgına ve hızına şaşıracaksınız.
 • kurulumuna kadar anlatılmış müthiş ötesi başlık.

  babamın olsa program bu kadar övmem o ayrı konu.