şükela:  tümü | bugün
  • ben çalıntı yaptım...
    aradığınız kişiye şu an ulaşamazsınız...
    çünkü, ya evde yok, ya uyuyo, ya da kimseyle konuşmak istemiyo...
  • toplumun istedigi turden yapmacik bir $eyler kaydetmeniz gereken olaydir telesekreter mesaji. tipatip halayli orglu dugun gibi. (bkz: mesaj insani)
  • 'merhaba.serap,serpil ve mine $u anda evde yoklar,lütfen bip sesinden sonra mesajinizi birakiniz.' ($imdi bu mesajda ses bu üçlüden birine aitse ve son derece $uh bir sesle soylenmi$se eh gel de fesat dü$ünme.sonra o telefona denk gelen telefon sapigi her$eyi yapar alimallah.)
    (bkz: fesat insan) (bkz: tecavuzcu coskun)
  • bi keresinde fona musik koyyim dediydim tamamen tesadufen benim mesaj bittikten sonra beverly craven "i don`t wanna talk" diye parcaya girmistide ilgincti..
  • merhaba bu bir teyp kaydıdır. şu anda evde yokum. aslında bunu kaydederken evdeydim. yani şu anda evde dilim aslında evdeyim ama siz not bırakırken evde olmayacağım. siz not bırakın ben sonra alırım. yani aslında eve geldiğim zaman yani şimdi dinlerim notunuzu. notunuzda telefon numaranızı da bırakın ararım sizi. ama şimdi arayamam şu anda telesekretere kayıt yapıyorum ayrıca daha siz arayıp telefon numarası bırakmadınız. siz numarayı bırakın daha sonra yani şimdiye göre bayaa sonra sizi ararım herhalde.
  • merhaba biz şu anda evde yokus... durun durun bi dakka bi anahtar sesi duydum geldim galba...
    selçuk erdem
  • organik olmadığı sürece makinalaşmanın karşısındayız sapık olarak.
  • susma sustukca sira sana gelecek
  • direk "ben $u, saat $u" turu mesaj birakirim ben.
  • iyi gunler, ben buzdolabi. sahibim telesekretere mesaj birakmiyolar diye kizdi, onu paraladi, noolur mesaj birakin...