şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: teletubbie)
 • oyumsanaya da üye bir kişi olsa gerek. en azından nick ve anket uyumu söz konusu *
 • üşengeç insanların mutlaka arkadaşı olması gereken canım arkadaşım.
 • (bkz: telepati)
 • bahis kuponlarımın tolga alparslan'ı, fikret engin'i.

  bir çok güzel insan gibi sourberry sayesinde tanıştım onunla, şarkı iste, şarkı yolla bir yere kadar tabi konusmaya başladık. her hafta kadrolu dinleyicilerimden birisi oldu, yayınım olmadığında üzüldü.

  spordur, müziktir, filmdir derken her gün konuşmaya başladık, dertleşmeye etmeye.
  azılı bir hav ahmet yor madır hayranı olmamda robin ile başrolü oynayan kişidir.

  bugün doğum günü, iyi ki doğmuş, iyi ki yolumuz bi yerlerde rastgelmiş, iyi ki tanımışım bu adamı.

  ya neyse içim rahat etmedi, bu adam benimle tanıştıktan sonra kupon tutturamaz oldu. ilk başlarda iddaa'yı çözdüm, yedim bitirdim diyordu, şimdi benim gibi oldu, ya tek maçtan yatıyor kupon, ya da tek maç tutuyor kuponda. kendisini biraz daha çalıştırıp kupondaki bütün maçları patlatmayı öğreteceğim.
 • " ah be teletabi"
 • kalabalık içinde yalnız olduğunu düşünen adam.

  böyle karikatürist edasıyla, entel dantel bir yazar edasıyla "yan apartmanda disko var, sabaha kadar serdar ortaç, demet akalın takılıyorlar" diye küçümsercesine konuşuyor bu herif. e nasıl olacak arkadaşım ? bak akbil almışsın, önümüzdeki ayda aylık sınırsıza geçeceksin akbil olayında.. tamam işte in halka, bak keyfine..

  bu arada gönül ister şuraya 2 şarkı sözü serpiştireyim ama, hayat zaten en arabesk sözleri yazmış bize be a*
 • vakti zamaninda mahallenin delikanlisi ama ayni zamanda da sembolu olan bir talat abi varmi$. tum mahalleli pek sever sayar, di$ mahalleler, semtlerde de "talat abi'nin oldugu mahalle" vs diyerek onunla sembolle$tirdikleri bolgeyi onun adi ile anarlarmi$.

  gunun birinde peltek, peltekliginden sebep sevimli bulunan bir cocuk gelmi$ mahalleye yeni ta$inan ailesi ile. mahalle halki cok sevmi$ cocugu. hem peltek konu$masi dikkatlerini celbetmi$ hem de bukleli saclari, guzel gozleri ve sevimli tavirlari ile her gorene kendini sevdirecek $eytan tuyune sahip imi$.

  velhasil bu cocuk bir gun mahallenin delikanlisi talat abi ile kar$ila$mi$. gorur gormez "telet api" demi$ ona bakip.. talat isminin degi$tirilmesine bozulmu$, cocugun peltekliginden oturu bir $ey de diyememi$, cocuk talat abi'yi gordukce telet api, telet api diye diye koskoca talat abi'yi telet abi yapmi$.

  talat abi'nin gozu pekligi ve sevilmesinin anisina bir film ku$agi ile ya$atmak istemi$ler ve teletabi dunya televizyonlarinda yayina ba$lami$..

  (bkz: teletubbies)
 • swissotel'den prestige club'ına doğrudan düzenli üyesi olması yönündeki ısrarlara ne yazık ki artık dayanamayan selebriti.
  bollywood tekliflerini saymıyorum bile... yeni amitabh bachchan olarak lanse edildiği söylentiler arasında. **