• - çekimler sırasında bir aile gibiydik. hatta inanmazsınız hala görüşüyoruz.
  • - seyircilerin filmi izlerken sette bizim yaşadığımız keyfi almalarını istiyorum. o enerjiyi yansıtmaya çalıştık.
  • - çekerken çok büyük zevk aldık*` :swh`
  • - " sevgili gönül dostları "

- " yeni albüm bomba gibi gidiyor."
  • türkiye'yi karış karış gezen buram buram anadolu kokan gezelim görelim tarzı programların olmazsa olmazdır ;

sunucu köy benzeri bir yere gider ve oradakilerle konuşurken der ki ;

- "başka ülkelerde böyle güzel şeyler var mı yeaaa kurban olurum ben ülkemin insanına" ana fikirli cümleler.
  • - yapımcısından kamera asistanına kadar herkesin çok emeği geçti*
  • - filmdeki karakterler öyle güçlü ve gerçekçi ki kolayca özdeşleşebiliyor insan.
  • - şok şok şok şok.bu görüntüleri daha once hic gormediniz!!!! soluksuz izleyeceginiz haberimiz kanal firtfirtirik farkiyla..hayde breehh!
  • -programımıza bomba gibi bir haber ile devam ediyoruz!

bunu söyleyen 20li yaşlarındaki, abartılı makyajlı, genellikle sarışın ve mini etekli, diksiyon hakkında pek bir şey bilmeyen genç sunucumuz bedenini öne doğru atarken genellikle sağ ayağını sol ayağının soluna koyar (çarpraz yapıyor bacaklarını işte), elinde tuttuğu üzerinde kanalın ya da programın adını yazan kağıtları seyirciye doğru uzatır.

çoğu magazin programında klişe aynıdır. sonra gelen haber zaten ya bülent ersoy'un yediği etlerdir, ya bir barın kapısında yakalanan genç oyuncudur.

-şok şok şok! o'nu hiç böyle görmediniz!!! (geçen hafta aynı şekilde gördüydük gerçi ama)
  • -film ilk teklif edildiğinde kabul etmedim,ama senaryoyu okuyunca hemen evet dedim.

(bkz: yav he he)

demiyo ki para az geldi de,üç beş bişeyler daha atın dedim.
hesabın var mı? giriş yap