şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: tv8)
  • diziler yaklaşık 3 saat sürdüğü için, gerek görmemektedir filmlere falan.

artık kaliteli film izlemek istiyorsanız paraya kıyıp sinema paketi falan alacaksınız başka yolu kalmadı.
  • medya patronlarının paralı yayın sistemlerine sahip olmasından kaynaklı durumdur.
    kaliteli filmleri senin-benim gibi avam takımının seyrettiği show tv'de; kanal d'de yayınlarsa kim dijitürk'e d-smart'a para verecek.

ha param olsa onlara para verir miyim? vermem, gider dream box alırım. o yüzden, yani param olmadığı için torrentten indiriyorum. televizyonla ses sistemini de bilgisayara bağladım ki mis.

yılllar sonra... param olunca d-smart aldım lan. fox live filan var iyi yani idare eder.
  • herkesin hayrına olan durumdur. sözü edilen kanallar yerli dizi üstüne formatlarını belirlemiştir. kaliteli film izlenecek o kadar iyi seçenek varken (malum ortamlar, dijital platformlar vs.) bunlardan film beklemek abesle iştigaldir. kaldı ki gece yarısından sonra bazen b filmleri gösterebiliyorlar ki mazoşist değilseniz başına oturmayın derim. filmin uydurukluğu bir yana, reklamlarla sabaha kadar sündürebiliyor, hatta reklamdan sonra filme kaldığı yerden devam etmeyi tamamen unutup başka programa (genelde dizi tekrarı oluyor) geçebiliyorlar.

gidin ya dijital platforma üye olun, ya da bir medya oynatıcısı alın, eşten dosttan ya da malum ortamlardan istediğiniz filmi edinin, rahat rahat izleyin, saklayın, beğendiklerinizi arşiv yapın. devir teknoloji devri.
  • beni ciddi anlamda çok rahatsız eden durum.yeter ulan ben saçma salak diziler ve abuk subuk yarışma programları izlemek istemiyorum.gücüm yetmediği için de digiturk d-smart vb. platformlara para verip film izleyemem.tek seçenek internet üzerinden illegal yollarla film izlemek...

yerin dibine batsın dizileriniz ve yarışmalarınız!
  • yaz sezonunu da mı takip etmediniz? milyon tane film koydular. klasikler, genel kitleye hitap edenler çeşit çeşit.

öte yandan gönül ister tabi ki daha çok kaliteli film görmek ama sektörde para dizilerden dönüyor maalesef çoğunlukla. özetle 4 saat dizi koyuyor psikopatlar. varın siz düşünün bunu. reklama dayalı kar mantalitesinin zararları.
  • 3 saatlik yüzüklerin efendisi filminde sıkıldığını söyleyen şahsın akşam saat 8'de başlayıp gece yarısına kadar süren diziyi seyretmesi akıllara ziyandır. bu durum son 10 yılda bayağı artıp artık doruk noktasına ulaşmıştır. sadece ulusal kanalların %80'nin yaptığı bu durum yüzünden kutu kanallarına geçtik lan. decoder sahabı olduk 2 belgesel 5 filim kanalı için.