şükela:  tümü | bugün
 • türkiye nin en fazla telefon satan telefon pazarlama şirketi.
 • aile şirketidir.
 • kimseyi umursamayacak kadar vurdumduymaz, biribirinden haberi olmayan yer.
 • sony ericsson'da ürünlerini bu şirkete devretme hatasını işlemiştir. o yüzden w960i modeli 6 aydir satilmamaktadir. bir rivayet samsung'unda dagitimcisi olan firma, sony-ericsson rekabetinde samsung'dan yanadır.

  doğru yanlış bilmem kendilerini ancak "sony ericsson xperia x1"' i türkiye'ye zamanında getirerek affettirebilirler.
 • telefonunuz tamir edildi diye alırsınız oysa ki durum hiç de öyle değildir. zira mekanik olduğu çok belli olan bir problemin çözümünü yazılımı tekrar yüklemekte bulmuslardir.
 • dokunmatik ekranında sorun yaşadığım ((bkz: #18199632) samsun omnia'mı servisine teslim ettiğim kuruluş. telefonu cumartesi teslim edip pazartesi aldım. ekran değiştirilmiş, problem giderilmişti. şimdilik de bir problem gözükmüyor. umarım oraya tekrar gitmem gerekmez, ama bana işlerini iyi yapıyorlarmış gibi geldi.
 • alındığı gün, bozuk çıkan (buraya dikkat, bozulan değil) samsung corby pro telpa'ya götürülür. bu telefon bozuk, değiştirilecek ama 10 gün beklemeniz lazım derler. neden bekliyorum dendiğinde, samsung'dan onay alınacak cevabı alınır. e peki madem öyle bekleyelim dersiniz. fakat 10 gün 15 olur. 15 gün sonunda 10 gün daha beklemeniz lazım derler. bozuk olduğu bilinen ve değiştirilecek olan telefon, samsung'dan değiştirin cevabı beklemektedir. böyle akıl almaz bir sistemleri vardır. eğer para iadesi isterseniz, bekleme süresi yine başa dönmektedir.
 • levent'teki binasının terasında çalışanlarının armut minderler üstünde fosur fosur uyudukları şirket...
 • anladığım kadarıyla bayram tatilini 9 güne tamamlayan ilginç bir telefon şirketi.

  18 kasım günü samsung marka cep telefonum bozuldu. bir anda şarjı boşalmaya başladı. telefon kapanıyo kendi kendine vs vs.
  garanti belgesine baktım telpa ve daha 1 yıl garantisi var. internetten adanadaki şubelerinin telefonunu buldum.
  bir yandan da geçici çözüm bulmaya çalışıyorum. şimdi telefonu kaptırırsak kim bilir kaç günde geri verirler acaba diye.
  ama ne iştir ki adana şubeleri bayram tatiline çıkmışlar.
  aradım cevap yok, aradım cevap yok.
  iyi dedim bari telpa genel merkeze mail atayım da durumu bilsinler. bi çözüm bulabilirler belki.
  adamlara 18 kasım günü attığım mesaj 22 aralık pazartesi günü cevaplandı. cevap da şu; cep telefonunu istanbula kargolayın, biz bi çaresine bakarız.

  arkadaşım ekmek doğrama makinası mı satıyorsunuz bu cep telefonu.
  işim var gücüm var, lak lak için kullanmıyorum ki ben bu aleti.
  özel sektörün pazarlama yaparken herşeyi toz pembe gösterip sonra başımız sıkışınca böyle yavşaklaşan tavrından nefret ediyorum.
  yazdım rahatladım be sözlük. gerçi bunları aynısını telpa'ya da yazdım da o bile bu kadar rahatlatmamıştı. oohhhşşş..
 • tamire giden 10 günlük telefonun kasasını çatlak olarak gönderen sonra sorumluluğun kendilerinde olmadığını telefonun nerede çatladığını bilemeyeceklerini iddia eden ezber cümlelerle çalışan müşteri hizmetlerine sahip şirket ama asla telefon tamir şirketi değil. dikkat ettiysen 10 günlük telefonun bozulmasından parçasının değişmesinden hiç bahsetmedim.