şükela:  tümü | bugün
  • aktroll.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • terörist sevici ve muharrem ince sevdalısı yazar.

teröristleri sevebilirsin bir gece ansızın o işi çözeriz ama muharrem inceyi sevgine karıştırma çünkü o terörist sevicilerle aynı safta yer almaz.

(bkz: hdp'nin pkk'ya terörist dememesi)

not: bizzat attığı özel mesajla mallığını tescillemiş yazar.

gelen özel mesaj: "dostum trollük yapmıştım özür dilerim. hdp ile alakam yok, sildim o entryleri, sende bu entry'yi sil bende nick altını silerim. :)"

kanıt 1

not2: ısrarla ağza alınmayacak küfürler savurmaya devam etmektedir hdp'li trol arkadaş.

gelen özel mesajlar: "senin ananı avradını sikeyim orospu çocuğu, siktir git şimdi." "al ananın amına sok orospu çocuğu"

kanıt 2

(bkz: ezik)
  • aktroll saldırısına uğrayan yazar. gayet de olumlu, pozitif entryleri var. saldıran aktroller halt etmişler. sözlüğe artı değer katanlardandır kendisi. aktrollerin yazdıklarına aldırış etmeyin.
  • aktroll falan olmayan yazardır.

bana sorun kim aktroll, kim değil. kripto takılanlar haricinde hepsi kayıtlarımızda mevcut.
  • aktrol saldırısına uğrayan yazar. insanların aktrollerden o kadar cok midesi bulanıyor ki artık aktroller bile hedeflerinde ki isimlere aktroll çamuru atıyor, ne günlere geldik be. nereden nereye
  • an itibari ile caylakliga dusurulmus sahis. yonetimi kiniyorum.
  • çaylaklığa düşürülerek hak ettiği cezayı almıştır. yönetimi alkışlıyorum.