şükela:  tümü | bugün
  • araştırmacılar derneği başkanı, fikirhane isimli danışmanlık şirketiyle türkiye’nin bazı markalarına pazarlama, yönetim ve strateji konularında akıl ortaklığı yapan kişi.
  • bizim patron :) artık http://www.temelaksoy.com/ blog sitesinden her hafta başı araştırma, pazarlama, yönetim ve strateji konusunda bilgilerini paylaşmaya başladı...
  • blogunda gercekten ilgi cekici yazılar yazan, bazı firmalara kendi deyimiyle akıl ortaklığı yapan pazarlama araştırmacısı, danışman vs..
  • (bkz: fikirhane)
  • bugün verdiği seminerde reklamını gayet güzel yapabilmiş kişi, hayatımda eskiden şöyle şöyle çok fena başarısızdım sonra birden çok çalıştım, kimse yapamazsın derken yaptım, kimsenin sizi yıldırmasına izin vermeyin...nokta!! tarzı hayat hikayeleri sıradan hale mi geldi ne dedirtmiştir.
  • twitter hesabı takip edilesi; cocacola, turkcell gibi markalara danışmanlık yapan, türkiye'nin en başarılı marka danışmanlarından.
  • the brand age dergisinde yazıyordu bir ara fakat uzun zamandır kendi blog'u dışında başka bir yerde yazmıyormuş bence ne kadar çok kanaldan ulaşsa insanlara o kadar iyi olurdu. en azından takipçileri nerden takip edeceğini biliyor.
  • blogunu okumaktan çok keyif aldığım "pazarlamacı" abimiz.

son yazısı siz duygusal okur yazar mısınız? isimli yazısı mutlaka okunmalı.
  • yüzeysel kapitalizm düşünürü. işini iyi yaptığına katılırım ama, orası ayrı, sonuçta arz-talep meselesi. yine de biraz daha derinleşse; uyduruk self-help ve business kitaplarının ötesine geçse daha iyi olur.
  • bridgebase'te briç oynuyor eger teak kullanici isimli kisi oysa. biraz once denk geldim. yusuf sohtorik'le takim maci yapiyolar.