*

şükela:  tümü | bugün
 • değerli türk büyüğü haydar dümenin bir gazetedeki köşesinin ismi aynı zamanda
 • turkmax 'te başlayan yeni bir yemek programı. pazar günleri 11: 30'da yayınlanıyor. serra yılmaz 'ın sunduğu programın formatı şu: serra hanım'ın bir konuğu oluyor, bir yandan konukla sohbet ediyor, diğer yandan da yemek yapıyor, tarifini izleycisiyle paylaşıyor. orjinal bir format mı? değil. orjinal olması gerekiyor mu? hayır. e tamam güzel kardeşim de yemek tarifi verdiğin, konuklarınla sohbet ettiğin bir programın adını "temel içgüdü" koymak neden???

  entelektüel insana program yaptırırsan böyle olur işte... umarım bu entelektüel tarz diğer kadın programlarına da sıçramaz. ondan sonra gelsin "seda sayan'la ana rahmine dönüş", gelsin "petek dinçöz'le odipal kompleks", gelsin "inci ertuğrul sizin hannah arendt'iniz", gelsin "esra erol 'la diyalektik"....

  oldu mu şimdi? beğendiniz mi yaptığınızı? vallahi çıldiriciiim.
 • lise'de dersten atılmamı sağlayan bir örnek. *
 • ilk defa oturarak yemek yapan bir program sunucusuna rastlamama sebep olan yemek programı
  (bkz: serra yılmaz)

  kendisi çok iyi bir oyuncu, saygı duyduğum bir insan olmasına rağmen ne işi var yemek programında anlamadım. halkımız bir göbek atıp bir yemek yapılan programları seviyor, bunu istiyor.
  (bkz: burdan yetkilere seslenmek)*
 • sırbistan başbakanı'na yapılan seksi şakanın adıdır. aynen filmdeki sahneyi uygulamış spiker * ve başbakan karşısında konuşurken bacaklarını açmış. görüntüler için buyrun...
 • serra yılmaz'ın yemek yaptığı gibi bişeyler yaptığı-yaptırdığı accuk da laklak yaptığı prögram. gecenin bir garip vakti turkmax'ta -sanıyorum ki tekrarları- yayınlanıyor. ya ben yeni lezzetlere köpek gibi açımdır-açığımdır falan da, şu an güzelim mezgit filetoların içine sucuk dolduruyo ya la. nedir bu nası bi kafadır? begonya vitray kafası falan mıdır bunları körükleyen? bi de balığı pyrex tabağa koymuş, pyrex ama fırın kabı ya da borcam değil. te allaam ya.
 • aşağıdaki diyalog örneğinde geçen şekilde de kullanılabili
  hoca: neden kız arkadaşına sataştın bakiim ahmet?
  ahmet: ama aslı da habire temel içgüdü yapıyodu öğyetmenim.
  aslı: ya öğyetmenim, ahmet bana habire temel içgüdü yapıyo diyo. temel içgüdü ne demek öğyetmenim?
  hoca: .....
 • (bkz: yemek yemek) gerisi evlenince kendiliğinden yok oluyor. ah bekar olsaydım neler neler yazardım.