şükela:  tümü | bugün
  • ak parti küçükçekmece belediye başkan adayı.
  • vatandaşı karda kışta kendi kaderine terkederek küçükçekmece'yi haketmediğini gösteren başkan. nihayetinde, diğer her akepeli belediye başkanı gibi çöp toplama ve süsleme başkanıdır, ondan daha fazlasını beklememiz bizim aptallığımızdır.
  • kendisine twitter üzerinden yaptığım bir şikayete önce "ilgileniyoruz" diye cevap verip beni şaşırtan. ardından sorunun çözülmediğini fotoğraflarla gösterdiğimde beni engelleyen kişidir. yani bu açıdan bakarsanız tam bir akp'lidir. beni görmezden gelince sorun çözüldü sanki...

merak edenler için: bir ilköğretim okulunun yanındaki çöp konteynerinin mevcut hali nedeniyle her yere çöp suyu dökülüyor ve okula giden çocuklar buna basarak geçiyorlardı. adam bunu şikayet etmeme bile alınmış...
  • bugün tırnak içinde buyurduğu "rahmetle anıyoruz" ifadesindeki nüansın açılımını kendisine sormak istediğim ilçe belediye başkanı. keza furyadır bu, getirisi bol.
  • adı temel, soyadı karadeniz, memleketi sivas. adam doğuştan troll.
  • küçükçekmece'de felçli kardeşler var. twitter'da dün gördüm ve birşeyler yapabilmek için kendimi yiyorum. yardımcı olun diyorlar ama ulaşabilecek birinin iletişim bilgileri yok.

bende başkana twit attım, dedim başkan el-medet. sağolsun beni yine twitle bilgilendirdi. dün gitmişler zaten bu kardeşlerin evine. ilgilenmişler, bir nebze içimdeki boşluk doldu.

3 kardeş ya...felçliler, yerde yatıyorlar. imkanı olan bebek bezi götürsün.

https://twitter.com/…emiz/status/899993244364402688

başkan, ilgilenmeye devam edeceksen allah da senden razı olsun.
  • bir insan karadenizli olduğunu bu kadar mı belli eder.
  • spam smslerinden bıktığım çapsız belediye başkanı. akşam yemekte dolmabiber olsa sms yollatacak kadar alçalacak diye bekliyorum.
  • küçükçekmece’nin heryerini sırıtan fotoğrafıyla dolduran başkan. her zaman, her sokakta gülen yüzünü görüp sıcacık hisettirir.

bu hizmetin küçükçekmecelilere faydası yadsınamaz.