şükela:  tümü | bugün
842 entry daha
  • sivas katliamını aklıma getiren kişi.
  • an itibariyle liderler fox'ta programinda fox tv'dedir
  • bu adama karısı ingiliz bu da ingiliz ajanı ya diyenlere, madem ingiliz ajanıydı,
    cumhur ittifakına katmak için neden o kadar uğraştınız diye sorunuz.
  • ne oldu da sivas olaylarında yediği iddia edilen haltların iftira olduğuna seçim öncesi bir anda vahiy gelmiş gibi emin olabildiniz?suçsuzluğuna kanıt olarak sunulan dökümanlar neden olaydan yıllar sonra sağda solda türemeye başladı?neden temel bey yıllarca insanların yanışından içten içe zevk aldığını inkar etmek için uğraşmadı?

ne yazık ki chp’nin haline,yobazın bayrak sallayanlarıyla,merkez sağ grupların faşist liderleriyle ittifak yapmaya muhtaç olacak kadar düştü...

kendisi baştaki bokun lacivertidir.ilk turda elenmesi dileği ile...

not:ince
  • bugün programı izledikten sonra gelip yorum okumak isteyen insanların kafasını bulandırmaya çalışan hurrr çocuklarına inat sivas’ta halkı sakinleştirmeye çalıştığı videoyu aşağıya iliştiriyorum.

https://mobile.twitter.com/…998302796565876737?s=21
  • bu satırlar vesilesiyle en donanımlı akp seçmeni kimse ona bir soru sormak istiyorum.
    temel karamollaoğlu'nu izliyoruz şu an.
    bu adamın söylediği şeylerin hangisi yanlış?
    yani sayın akp seçmeninin erdoğan'a oy verip temel karamollaoğlu'na oy vermeme sebebi ne olabilir ki?
    adam akp'lilerden daha donanımlı.
    dini konularda akp'lilerden daha hassas, dine karşı daha saygılı, daha mütedeyyin.
    üstelik din istismarı da yapmıyor, dini çıkarları için siyasete alet etmiyor.
    kimseye hakareti küfürü yok.
    alın size dindar, müslüman bir adaysa temel karamollaoğlu.

ayrıca erdoğan'dan üstün bir başka yanı, sayın karamollaoğlu'nun diploması var.
    hem de manchester üniversitesinden.
  • son zamanların gerçekten muhalefet yapabilen en nitelikli , donanımlı lideri.
  • tam bir %0.9 tipi olan dinci.
  • şu anda fox tv'de soruları yanıtlayan saadet partisi lideri.

(bkz: liderler fox'ta)
  • ekonomi konusundaki argümanları kesinlikle muharrem ince ve meral akşener'den daha iyi.ha alır mı derseniz %2 ve benim oyumu alır.
985 entry daha