şükela:  tümü | bugün
  • bugün bilge başkan temel karamollaoğlu'nun yüzüne karşı fetöcü imasında bulunarak yapan kadındır.

temel başkan güzel cevap vermiş, 10 sene boyunca fetö'yü başlarının üstünde taşıyanlara iki kelam etmezler.

video
    https://youtu.be/edjecc6ngiw

edit : bilge başkan diye anons edince saadet'li misin diye yazanlar oldu.ilk turda oyum ince'ye ama ikinci tura temel başkan kalırsa oyum onadır.
    herşey güzel olacak zamanı gel'ince
  • dilinden düşürmediği erbakan hocası akp'nin en büyük düşmanıydı, haberi var mı bu kadının acaba?

https://www.youtube.com/watch?v=ndfwmoxarim
  • temel bey bugüne kadar çok soğukkanlı, sakin bir görüntü verdi. topluluklara hitap ettiği konuşmalarda bile sesini yükseltmiyordu.

fakat insanların bir tahammül sınırı var.

art niyetli ve iftiracı insanların alçaklıkları sonucunda temel bey bile çileden çıkmış.

isyanında çok haklı ama yine de sakin olmakta fayda var.

ekleme:

1. iktidar her türlü çirkefliğiyle muhalefeti sindirmeye çalışacak, bunu anlamış olduk.
    2. millet ittifakının mayası tutmuş. ittifakın en az oy yüzdesine sahip parti genel başkanı bile ittifakı sahiplenmiş.
    3. erbakan'dan çok erbakancılık yapmayan çalışan özünde reisçi bir kitle var.

*kadın 15 temmuz şehidi birinin eşiymiş. şehit ağabeyimize rahmet diliyorum fakat şehitlik kişiye mahsus bir olay. kimse şehit eşi olduğu için sokak ortasında iftira atma ve terbiyesizlik yapma hakkına sahip değil.
  • parayla tutulmus bir provakatordur, sadece basit bir kadin degildir. secim yaklastikca cok daha fazla provakator muhalefetin ustune yollanacaktir.
  • konuşup konuşup sizi dinlemiyorum diyen kadındır. kim olsa bu tavır karşısında sinirlenir. temel bey sakin bile kalmış.
  • aynı zamanda temel karamollaoğlu'na "ben sizi dinlemek istemiyorum" diyen kadındır. e sen dinlemek istemiyorsun da başkan seni niye dinliyor?
    peki şu yaptığın çıkışı erdoğan'a yapabilir misin?
  • hem iftira at sonra cevap gelince "bin sizi dinlemek istemiyom yha" diye trip at. cok mu zekisin lan insan garabeti.
    tanim: bir adet cirkef iceren video.
  • ramazanda erzak kolisiyle ödüllendirilecektir.
  • lan dinlemiyorsan orda ne isin var. net provokatör.
  • ulan aynisini tayyipe laik bir kokos yapsaydi simdi burada yazarlar gozleri yasli, gurur icerisinde entry giriyor olurlardir.

tersi olunca da parayla tutulmus provakator

samimiyetsizsiniz arkadaslar, kabak tadi verdi artik. next please.