*

şükela:  tümü | bugün
  • önemli üst edit: söz konusu olay 24 haziran 2018 genel seçimlerinden kısa bir süre sonra yaşanmış. temel karamollaoğlu daha sonra pasaportunu aldığını ve sorunun çözüldüğünü ifade ediyor. burada önemli olan detay belirli bir süre dahi olsa bir siyasi parti genel başkanının böyle çirkin bir muameleye maruz bırakılmasıdır. internet haber sitelerinin olayı sanki yeniymiş gibi vermesi yüzünden doğru olmayan bir haberi yaymış gibi oldum. bilgi eksikliği için özür diliyorum. video linki ve nüfus müdürlüğünün açıklaması entrye eklemiştir. aleyhime dahi olsa ne olursa olsun doğruları yazacağım. ak trollerin iftiralarına aldanmayınız. tekrardan herkesten özür diliyorum.

tanım: 24 haziran seçimlerinden bu yana sistematik zulüme uğrayan saadet partisi'nin başına geldiği iddia edilen son olay.

saadet partisi genel başkanı temel karamollaoğlu'nun isminin başına terör ifadesi eklenerek pasaportu iptal edildi.

link

temel karamollaoğlu (video)

nüfus müdürlüğünün açıklaması (lütfen tarihe dikkat ediniz.)
    link

eğer yapılanlar doğruysa bir kere daha ifade ediyorum:

çare yok. gi-de-cek-si-niz.

"ben sizin yalan ve hilelerinizle baş edemedim, bu bana dert oldu ama ben de sizin önümüzde diz çökmedim bu da size dert olsun." (temel karamollaoğlu)
  • kaynak: https://t24.com.tr/…-pasaportum-iptal-edildi,825402

kaynak, temel bey'in kendisi
  • geçmiş olsun temel dede
  • edilgen ise (bkz: el konulması)

etken ise (bkz: el konması)

"koyulmasi" ise hic degil..
  • istanbulda binali denen sevimsiz, vasıfsıza oy vermeyi düşünen saadet partili varsa kararını netleştirir.
  • ne güzel ya mahkeme kararı olmadan isteğiniz insanin seyahat özgürlüğünü engelleyin, istediğiniz adama terörist deyin.

kenan evren bile sedye üstünde mahkemeye geldi kimse bunu unutmasin.

edit: kaynak soranin müsait bi yerine bunu kaynaklayın. kaynak
  • akp istanbul adayı “saadet partili kardeşlerim bana oy verir” demişti. size oy veren insanları bile bıktırdınız, küstürdünüz haberiniz yok
  • saadetin oylarını istemiyolar galiba...

o değil memleketin yarısı terörist(!)
  • welcome to naziland.
  • ülke 28 şubat günlerine gidiyor resmen. adamın terör ile bağlantısı yok. terörist denmiş. madem terörist bu adamın dışarda ne işi var ? !!

saçma sapan işler..