şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle cumhurbaskani ve ak parti genel baskani recep tayyip erdogan'in adalet yuruyusu icin soyledigi soz.

yanlis duymadiysam tam olarak bunu dedi:

"kalkip da tem'i e5'i buraları isgal edecek olursaniz o zaman durum 15 temmuza donusur ki buna da musaade edecek luksumuz asla yoktur."
  • hollanda'ya propaganda amaçlı girmenize izin veremeyiz diyenler için söylenmedik laf bırakmayanların, ağızlarına pek de yakışan laf.

ikiyüzlülük nedir dersi var her gün ülkede.
  • "ihalelerini yandaş şirketlere peşkeş çekerek yaptığımız duble yolları, sadece %120 vergi ödeyerek aldığınız ve deposunu litresi 5 lira olan benzinle doldurduğunuz otomobillerle, tüketime dayalı ekonomimizi ayakta tutmak için kullanabilirsiniz, eylem yapamazsınız." demektir.
  • -biz de sahilden gideriz (kemal kılıçdaroğlu)
  • ulan turkiye halki sizler ne guzelsiniz dedirten soylem. biliyoruz zaten deli gibi tirstigini. herhangi bir arap gibi. ses azicik yukselse direk cokuyorsun, ona tahammulun bile yok. biliyoruz.

yasakla arap cok guzel yasakla, pek guzel yasakla. ama turkler patlarsa. seni oradan allah kurtaramaz.
  • adalet yürüyüşündekilerin en ufak bir geri adım atmayarak cevap vermesi gereken saçmalık.

geri adım atılırsa birileri kendini diktatör zannetmeye devam edebilir.

korkmayın !
  • 2-3 sene önce atatürk havalimanından çıkacağı için hem geliş hem gidiş yolunun saatlerce kapatılmasına, müthiş bir trafik oluşmasına sebep veren cumhurbaşkanı açıklaması. muhtemelen her atatürk havalimanını kullandığında aynı mevzu yaşanıyordur da bana bir defa denk geldi.
  • ortada bir yanlış anlaşılma var sanırım. kimsenin senden izin istediğini duymadım ben.