şükela:  tümü | bugün
 • şu anda sadece şişli-beşiktaş-maslak ve beyoğlu bölgerlerinde hizmet veren lostra, kuru temizleme ve yıkama hizmetini ayağınıza getiren app. basitçe zamanınızı seçiyorsunuz, gelip alıyorlar işlemi halledip bir gün sonra iade ediyorlar. yakın zamanda denemeyi düşünüyorum tutarsa güncellenecek

  web sitesi:temiz.co

  app
 • uygulamadan sipariş veriyorsunuz belirttiğiniz saatte ne gelen var ne giden. haber de vermediler acaba ne oldu diye mail atıyorsunuz. cevap veren yok. en sonunda son çare olarak arayayım bari diyorsunuz, şanslıysanız 15 dakika sonra hatlarına bağlanıyorsunuz, derdinizi anlatamadan sürekli telefon kesiliyor. zaten böyle bir hizmet kalitesi beklemiyoruz ama öldünüz mü kardeşim bir ses verin be!
 • az önce ilk lostra siparişimi verdiğim ve umutlu olduğum startup.

  edit1: kampanya ekranindaki indirim alanini kullanarak verdigim siparisi saymadilar ve sonraki alisveris icin indirim teklif ettiler.

  teslimat suresini ek bir islem icin 2 gun sorgusuz uzatarak izin gunumde ofise gonderecekler ve evimin bulundugu bolgeye teslimat yapmiyorlar.

  hala ayakkabinin guzel tamir edilmesi konusunda umutluyum.
  teslim alinca 2. edit gelecek.
 • sorun yaşamadan 3-4 kere hizmet aldığım sistem. son siparişimde kuryenin geç kalması sonucu özür dileyerek 20 tl promosyon tanımlamayı ihmal etmediler. özellikle lostra hizmetleri baya başarılı.