şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şu anda sadece şişli-beşiktaş-maslak ve beyoğlu bölgerlerinde hizmet veren lostra, kuru temizleme ve yıkama hizmetini ayağınıza getiren app. basitçe zamanınızı seçiyorsunuz, gelip alıyorlar işlemi halledip bir gün sonra iade ediyorlar. yakın zamanda denemeyi düşünüyorum tutarsa güncellenecek

  web sitesi:temiz.co

  app
 • uygulamadan sipariş veriyorsunuz belirttiğiniz saatte ne gelen var ne giden. haber de vermediler acaba ne oldu diye mail atıyorsunuz. cevap veren yok. en sonunda son çare olarak arayayım bari diyorsunuz, şanslıysanız 15 dakika sonra hatlarına bağlanıyorsunuz, derdinizi anlatamadan sürekli telefon kesiliyor. zaten böyle bir hizmet kalitesi beklemiyoruz ama öldünüz mü kardeşim bir ses verin be!
 • az önce ilk lostra siparişimi verdiğim ve umutlu olduğum startup.

  edit1: kampanya ekranindaki indirim alanini kullanarak verdigim siparisi saymadilar ve sonraki alisveris icin indirim teklif ettiler.

  teslimat suresini ek bir islem icin 2 gun sorgusuz uzatarak izin gunumde ofise gonderecekler ve evimin bulundugu bolgeye teslimat yapmiyorlar.

  hala ayakkabinin guzel tamir edilmesi konusunda umutluyum.
  teslim alinca 2. edit gelecek.
 • sorun yaşamadan 3-4 kere hizmet aldığım sistem. son siparişimde kuryenin geç kalması sonucu özür dileyerek 20 tl promosyon tanımlamayı ihmal etmediler. özellikle lostra hizmetleri baya başarılı.
 • ayakkabınızı elinize alıp üzerine temizleyici bir sıvı sıktığınız bezi ayakkabının hasar görmeyeceği kısımlara sürebiliyor musunuz ? cevabınız evet mi ? o zaman temiz.co’ya ihtiyacınız yok.
  kardeşim ayakkabılarını buraya yolladı siparişi ben oluşturdum.
  ayakkabıya tamir hizmeti istiyorsanız yazmanızı istiyorlar. (henüz göndermediniz çünkü müşteri değilsiniz)
  https://ibb.co/f7e5ef
  ayakkabılarınız onlara ulaşınca birden akıllarına bu hizmeti iyileşitirmek için iptal ettikleri geliyor(kredi kartı numarasını vermiş bir müşterisiniz artık)
  https://ibb.co/co3sql
  yani, önermiyorum. ayakkabılarınızı nemli bir bezle biraz ısrarcı bir şekilde silerseniz bu siteden alacağınız ayakkabı hizmetine ihtiyacınız yok.
  tl:dr
  ayakkabılarınızı tamir için yollayacaksanız yollamayın bu hizmeti vermediklerini, size ayakkabılarınızı yolladıktan sonra haber verecekler.
 • ütü hizmetini pahalı buluyorum. t-shirt'ü 4.9 tl'ye ütülüyorlar. gider lcw'den t-shirt alırım daha iyi.
 • uzak durulması gereken uygulama. uygulamarından kaynaklanan sorunlar yüzünden ödeme yapılamayan, ve ödeme yapılmadığı için de sinsice size sms'ler atarak hukuki işlem başlatan, utanmasa dumanla haberleşecek uygulama da diyebiliriz.

  arayıp açıkladığınızda da kaba saba çalışanlarla muhattap olmak cabası. müşteri memnuniyeti diye bir filtreden geçmemişler.

  sms üzerinden iş yapmak nedir ya uygulamasın sen? pahalı olman, ayakkabıları temizlemek yerine boyayarak getirmen falan bak bunlardan bahsetmiyorum bile.

  uzak durun, kaçın, hele kredi kartı girişi sakın yapmayın.