• bakım yapılsın diye gönderilen çizmeleri kutuya sığsın diye ikiye katlayarak gönderden yer.

arayıp diyince de "19,90 tl daha verip çizme kutusu alsaydınız öyle olmazdı" diyorlar. bari gönderdiğim kutuya koysaydınız diyince de "nerden bulucaz biz onu" diyorlar.

gitti canım çizmeler. uzak durun.
  • hızlı büyümenin acıklı sonunu yaşayan firma maalesef. son 1 senede çok kalitesiz büyüdüler ve güzelim yatırıma yazık ettiler.

ve inanilmaz şaşkoloz ve aynı zamanda küstah müşteri hizmetleri çözemediği için, almaya çalıştığım bag spa hizmetinde beni karakola kadar gitmek zorunda bırakıyorlar.
    markalı çantamın fermuarını çaldılar. evet çaldılar maalesef. düşünsenize, emanet ettiğiniz malınızın bir parçasına rızanız dışında el konulmuş, ve bu normal karşılanıyor, akıl alır gibi değil. tuketici hakem heyetine gitmeden önce, olayın bu kriminal kısmını bildirmek önemli.
    onlarca insana ove ove baslattigim hizmetin yolumu polise dusurecegi aklima gelmezdi.

hey gidi sürdürülebilir başarı, sürdürülebilir büyüme, sen ne yüce şeysin.
  • kuru temizleme için gönderdiğim, notlarda pamuk yorgan olduğunu belirttiğim el yapımı pamuk yorganı alıp, yüzünü söküp dandik elyaf yorgana dikip geri getiren firma. iki gün mesaj atarak teslimi ertelediler, bunun dışında hiçbir bilgilendirme yapılmadı.paranızla rezil olmayın.
    edit: sosyal medya üzerinden yapılan yorumları siliyorlar.
  • uygulamadan sipariş veriyorsunuz belirttiğiniz saatte ne gelen var ne giden. haber de vermediler acaba ne oldu diye mail atıyorsunuz. cevap veren yok. en sonunda son çare olarak arayayım bari diyorsunuz, şanslıysanız 15 dakika sonra hatlarına bağlanıyorsunuz, derdinizi anlatamadan sürekli telefon kesiliyor. zaten böyle bir hizmet kalitesi beklemiyoruz ama öldünüz mü kardeşim bir ses verin be!
  • bunun içi rezalet başlığı da açabilirdim ama bekliyorum konunun sonuçlanması sonra belki açarız.

2 hafta önce kendilerine a...s marka bir ayakkabı yolladım temizlensin diye. 2 haftadır ses yok. geçen çarşamba konuştum. ayakkabıyı başka birine göndermişler. gönderdikleri kişi de telefonu açmıyormuş. ve ayakkabıyı özel üretimden almıştım. şimdi napacaklar bekliyorum.

al sana müşteri ilişkileri final sorusu.

edit: ayakkabı bulunamadı. yerine muadil bir ayakkabıyı (benim talep ettiğim) sıfır alıp gönderdiler.
  • ayakkabınızı elinize alıp üzerine temizleyici bir sıvı sıktığınız bezi ayakkabının hasar görmeyeceği kısımlara sürebiliyor musunuz ? cevabınız evet mi ? o zaman temiz.co’ya ihtiyacınız yok.
    kardeşim ayakkabılarını buraya yolladı siparişi ben oluşturdum.
    ayakkabıya tamir hizmeti istiyorsanız yazmanızı istiyorlar. (henüz göndermediniz çünkü müşteri değilsiniz)
    https://ibb.co/f7e5ef
    ayakkabılarınız onlara ulaşınca birden akıllarına bu hizmeti iyileşitirmek için iptal ettikleri geliyor(kredi kartı numarasını vermiş bir müşterisiniz artık)
    https://ibb.co/co3sql
    yani, önermiyorum. ayakkabılarınızı nemli bir bezle biraz ısrarcı bir şekilde silerseniz bu siteden alacağınız ayakkabı hizmetine ihtiyacınız yok.
    tl:dr
    ayakkabılarınızı tamir için yollayacaksanız yollamayın bu hizmeti vermediklerini, size ayakkabılarınızı yolladıktan sonra haber verecekler.
  • benim için başarısız olmuş başarılı kuru temizleme ve lostra girişimi.

şöyle ki; nubuk/süet siyah spor ayakkabımı verdim. 1 gün sonra bildirim geldi; “ayakkabınızı temizleyemedik, ücret almıyoruz” diye. allah için uğraşmışlar ve ayakkabı gözle görülür şekilde temizlenmişti. ama iddia ettikleri gibi sıfır gibi olmamıştı.

yine de teşekkür eder, başarılı olmalarını dilerim.
  • bir önceki entry

müthiş ahlaksız olduğunu onlarca kez ispatlamış servis.
    1. instagram'ına attığım bütün yorumları sildiler.
    2. benim dışımda atanlardan, kötü olanların da hepsini silmişler.
    3. ayakkabılarım sonunda elime ulaştı, mahvetmişler, güzelim 2 adet nike airmax'imin biri resmen küçülmüş arkası vuruyor, bir diğeri simsiyah ayakkabının içine lacivert-mavi yama yapmışlar dalga geçer gibi inanamıyorum yaptıkları işlere.
    4. tek bir özür, tek bir açıklama, tek bir geri dönüş yapmadılar 1 aydır, 1 koskoca ay.

verdiğim her bir kuruşu haram ediyorum, ayakkabılarınızın kirli beyaz kısmını temizlerler ama hem siniriniz bozulur hem ayakkabınız mahvolur, aklı olan uzak dursun, yalan söyleyecek halim yok. inanılmaz.
  • verdiğim iki adet beyaz spor ayakkabıdan birinin tadilatının yapılması gerekirken -tadilat ücreti aldıkları halde- hiç bir onarım yapmadan gönderen, iki ayakkabının da sadece dışını temizleyerek iç taraflarını leş gibi bırakan ve verdikleri hizmete göre bayağı yüksek ücret alan bir uygulama.
    mahalledeki lostra da aynı hizmeti veriyor, mutluluğu uzakta aramamak lazımmış.

tanım: sanırım sadece didem soydan'ın ayakkabılarını mükemmel temizleyen uygulama.
  • eğer bir yere yeni taşındıysanız ve çamaşır makineniz vs yok buradan yıkama siparişi vermeyi yeniden düşünün. "sistem hatası" yüzünden bana cumartesiye sipariş kabul ettiler ve şimdi geri çekmek zorunda kaldılar. acil olan yıkama işi yalan oldu.
hesabın var mı? giriş yap