şükela:  tümü | bugün
  • tlc'de yayınlanan temizlik avcıları programıyla tanıdığımız kadir ezildi'nin yakında fox ekranlarında göreceğimiz programıdır.
    temizlik benim işim teaser
    başvuru formu
  • yemekteyiz yarismasinin temizlik versiyonu.
    belirlenen sürede herkes bir evi temizliyor ve puanlama yapiliyor. tabi ki herkes kendinin daha iyi yaptigini dusunerek karsi tarafa her tur elestiriyi yapmaktan cekinmiyor.
    temizlik önerileriyle ve kadir ezildi esprileriyle daha seviyeli bir program olmasini dilerdim.
  • fox tv de 14:00 itibariyle başlayan program. format berbat yakın zamanda yarışan kişi çamaşır suyundan kafayı bulup çemkiren diğer yarışmacıları bıçaklar. format olarak yemekteyizle kıyasyalacaksak domates rendelemekten canı çıkmış insanla leş tuvalete çamaşır suyu basan insanın asabiyet seviyesi hiç aynı olabilir mi.

eski versiyonda sırtını yasla al eline kahveyi bacak bacak üste at, ayağının ucunda terliği sallandırırken ekiple boş boş ev sahibini kına, muhabbete katıl derken keyifliydi. hatta ikramları ağıza doldura doldura ölümüne gıybet yapılan altın günü gibiydi ama bu format çirkef apartman kavgası gibi.

ekibi tamamlayabilirlerse gözler tlc de...
  • sunucu kadir yarışmacılardan daha çok temizlik yapıyor bana göre.
  • youtube kanalına yüklemişler ilk bölümü. sonuna kadar dayanıp izleyebilen insana helal olsun. bok gibi format sunucu gündelikçi gibi her köşeyi temizliyor. aptal aptal insanlar birbirine çemkiriyor. tlc formatı daha güzeldi. kadir bile izletmeye yetmedi benim için.
  • fikri bulanı tebrik etmek lazım. türkiye tv izleme matematiğinde reytingi garanti iş.
  • rezalet bir konsept.tlc 'deki buna bin basardı.
    kadir büyük bir hata yapmışsın, senin için bile çekilmez bu çirkeflik.
  • tanıtımlar gerçekten efsane.. emeği geçen herkesin eline sağlık
  • çok televizyon izlemem. hatta neredeyse hiç izlemem. bugün bir ortamda arkadaşımın hazırlanmasını beklerken televizyonda ne var acaba diye zaplarken fox tv'de buna denk geldim. o sırada arkadaşım seslenince kapatmayı unuttum daha sonra whatsapp'tan gelen mesaja cevap verdim derken bu açık kalmış. bana bile zaman geçirttiğine göre tutar diye düşünüyorum. bu arada o mahsuni midir nedir onu diskalifiye edin. saygısız, bomboş bir adam. bir de kendini beğenmiş falan orada olsam direkt dalmıştım yaşlı maşlı demeden vallahi. herkesi gerdi resmen.
  • kuaförüm sensin var bir de. bir miktar maruz kaldım. zehirleniyordum az daha! evlerden ırak.