şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: anne tripleri)
  • - selam anne naber (patirt kuturt)
    - lan dikat etsene yeni tozunu aldim o komidinin
    - anne ya bohu.. iyi bi haber verecektim.. insan bi meraba der
    - ver haberini doru banyoya hadi.. yika elini yuzunu.. pis herif
  • "temiz tutmak, temizlik yapma sayısını azaltır" dusturunu sahiplenirken asabilesmiş annedir.
    ve aslında (bkz: temizlik yaptiktan sonra saldırganlasan dişi kişi)
  • zeminüstü 1. kat eski evimizde bir gece önce eve giren hırsızın paniğini atlattıktan sonra temizlik manyağı annem evi siler süpürür ve o yorgunlukla hırsızın girdiği tahmin edilen pencere kenarı yatağına uzanır:
    "yavrum ben biraz uyuyorum dışarı çıkarsan eğer, şu penceremi kapatta git" der ve hangi paranoyak düşüncelerle uykuya dalmıştır bilinmez.
    anne sözü dinleyen biri olaraktan -ne olur ne olmaz mantığıyla- markete sigara almaya inerken sırf annemi uyandırmayayım diye parmak ucuyla yaklaşıp pencereyi kapatmamla beraber annemin tekme ve yumruklarıyla yere yığılmam bir olmuştur ki;
    ömrümde böle dayak yemişliğim yoktur. vücudumdaki morluklar da bir hafta geçmemiştir.
  • (bkz: omur torpusu)
  • - *klank* (kapıdan girer) (ayakkabılarla salona kadar girer) merhaba anne naber !?
    - oğlum daha yeni sildim oraları !
    - tamam anne çıkarırım şimdi, (salon içlerine doğru devam eder), aa hakkaten temizlemişsin güzel olmuş burası !
    - olm hala... hala ayakkabılarınlasın... b-ben... dayanamıyorum... (elleri başında kucağına kapanır)..
    - a-anne ? iyimisin anne ?
    - ...seni uyarmıştım..
    - ??
    - (kol kasları gelişir, elbiseler yırtılır, renkse...) groaaarr!
    - eşhedü enla...
  • temizlik sırasında başlayan bir agresifliktir bu. temizlik başlamadan evden kaçamadıysanız, zaten muhtelif defalar ayaklarınızı kaldırmanız, tekayak üzerinde durmanız, oda değiştirmeniz istenecektir. bu sırada eğer uyuklayan bir baba da varsa olay mahallinde, o zaman maksimum gürültü yapılarak o baba uyandırılmaya çalışılır. babanın uykusunun hafifliğine göre yapılacak eylemler oflayıp puflamak, tencere tava gürültüsü arasında değişebilir.herkes hazırola geçirilip aç, susuz. tv ve müzüksiz bir odaya tıkıldıktan sonra burada annenin temizlik hastalığı eleştirilir. sonra o odadan başka bir odaya, ordan başka bi odaya derken temizlik biter. akşam saat 10 itibariyle anne uzandığında artık beli ağrımaktadır, yani şikayet etmek için nedenler çoğalmıştır. işte bu aşamada bi de koskoca cumartesi gününün hiçbi şey yapılmadan boşa harcandığından dem vurulur. sonra saat on buçuk itibariyle anne sızar ve evin geri kalan sakinleri huzur bulur, neşe içinde etrafı kirletmeye başlayabilirler. *
  • elektrikli süpürgeyi long sword edasıyla kullanabilir; hele yeni süpürülen yere ekmek kırıntısı dökülürse rakibi power word kill ile etkisiz hale getirir.
  • kill bill'deki uma thurmandir pek tabi.

-*slash slash slash* bu herifleri de hakladik..
    -gercekten cok iyiydin, gelistirmissin tekniklerini..
    -huwaaaaa.. 2 sene boyunca tahta tokatladim be ben, simdi sktim anani..