şükela:  tümü | bugün
  • sonax gibi leş bir firmanın türkiye'nin en kurumsal firmalarından biri gibi gösterildiği reklam metnine sahip site.

(bkz: bir taşla iki sıçış)
  • 125-150 m2 arası bir evin temizliği için 270 tl fiyat çeken uçmuş site. size hayırlı temizlikler.

o paraya moldova'dan kadın getirilir.
  • kapıya kadar hizmet getiren gayette 10 tl sipariş tutarına dahi hizmet veren firmaların bile olduğu platformdur efenim. denedik olmuş bu.
  • tamamen yemeksepeti tasarımını kopyalamış site. renkleri değiştirip ittirmişler.

gerçi onların pınar altuğ'su var...
  • türk telekom müşterilerinin alt limitsiz 25 tl'lik hediye çeki kullanabilecekleri site.

aha da link bu
  • uzun zamandır kullandığım ve her seferinde çok memnun kaldığım şirket.
    güvenle kullanabilirsiniz. bütçenize en uygun seçeneği seçebiliyorsunuz. gelen her personel gayet kibar ve hiçbir sıkıntı çıkartmadı. ben çok memnunum. haberiniz olsun.
  • yemeksepeti'nden kazandığım 25 tl hediye çekini kullanarak 105 tl'ye ev temizliği için siparişimi verdiğim firma. gelin görün ki sabah 7'de çalan telefonumla sinirlerimi bozmayı başardılar. arayan temizlikçiydi. sabaha kadar ateşlendiği için gelemeyeceğini bildirmek için aramış. firmadan ise ne arayıp özür dileyen var, ne de memnun kaldınız mı diye soran. fesat düşünmek istemiyorum ama bence kadın hasta değildi. ya canı pazar pazar gelmek istemedi, ya da parayı beğenmedi.
  • siparis verdim, siparis onayi mesaji da geldi ancak temizlikci gelmedi. hic bir sekilde haber de vermediler oncesinde veya sonrasinda. sacma sapan bi olusum imis.

edit: bugün aradılar hem suçlu hem güçlü tavrı ile ''karışıklık olmuş ama siz de hiç aramamışsınız'' falan dediler. böyle yüzsüzlük görmedim.