şükela:  tümü | bugün soru sor
 • iki aya olacak olandır.

  yaaa sevgili yalamalar, o günler de geldi geliyor. ifade özgürlüğü dahilindeki söylemleriniz bir yana, insanları galeyana getirmeye çalıştığınız, toplumda infial yaratmaya çalıştığınız, toplumun kutuplaştırılmasına sebebiyet verdiğiniz, yalan dolan ve iftira dolu başlıklarınızın/entarilerinizin hesabının sorulmayacağını sanmıştınız sanırım, ama işte hayat öyle değil.

  bütün bu manipülatif, yalan dolu entarilerinizin ve başlıklarınızın capsleri alındı/alınıyor/alınacak.

  tarafsız mahkemeler iş başına geçtiğinde, ki o günler çok yakın, bütün bunların hesabını vereceksiniz. bu bir tehdit değil, ben size olacakları söylüyorum. burada bir şekilde, birçok yazarın duygu durumuna tercüman oluyorum diyelim.

  yargının bağımsızlığından emin olduğumuz gün; asla bitmeyeceğini düşündüğünüz bu düzenin nihayete erdiği o gün, ki tekrarlıyorum o gün çok yakın, elimizde bütün bunların kanıtlarıyla savcılıkların kapısında olacağız. ve sizler gibi olmadığımız için, intikam aşkıyla değil, adalet isteğiyle dolu olduğumuz için, adilce yargılanıp hakkınızca yaptırım görmeniz için o mahkemelerin kapısında gerekirse nöbet tutacağız.

  benim size tavsiyem, furkan abinizi örnek almanız. yazdıklarınızı ve furkan abinizin dönüşlerini referans alırsak, (kuzenim yazmış, amcam yazmış, eltim yazmış, görümcem yazmış, uzaydan marslılar gelmiş uyurken onlar yazmış gibi) ipe sapa gelmez savunmalar yapacağınızı görmek zor değil. o yüzden dersinize iyi çalışın.

  ben temmuz 2018 dedim, temmuz olmadı, ağustos, eylül, ekim, kasım ya da aralık oldu, o da olumlu.

  2018 olmadı, 2019 oldu, o da olumlu.

  ama er ya da geç,

  hukuk dışında hiçbir şeyi referans almayan mahkemelerin; kimsenin, hiçbir siyasinin önünde önünü iliklemeyen hakimlerin önünde, ülkenin bu hale gelmesindeki payınızın hesabını vereceksiniz,

  çünkü,

  er ya da geç,

  hiç kimsenin adaletinden şüphe duyamayacağı mahkemelerde

  yar gı la na cak sı nız!
 • akp iktidardan düşse bile, adalet bakanlığı'nın temizlenip, özgürleştirilmesi için uzun bir zaman gerekeceği için, olmayacak olandır.
 • akıl sağlığı kalmadı bu faşist kafada. bu gidişle tımarhaneler "hosop vöröcöksönöğğz! yorgolonocoksonoğğğz!" diye inleyen delilerle dolacak.
 • en son yargılanması gerekenlerin ilk yargılanmasını öneren durum. aktroller değil onların patronlarının ilk yargılanması gerekiyor.
 • tck'nın 21. maddesinde yer alan, ''adalet ve kalkınma partisiyle organik bağı olan yahud bahis mevzuu partiyi destekleme ve örgütlerinde faaliyet gösterme suçu işleyenler; 6 aydan 2 yıla kadar adlî para cezası veya süreli hapis ile cezalandırılır'' hükmü çerçevesinde yapılacak yargılamalar silsilesidir. ayrıca bildiğiniz gibi, ceza muhakemeleri kanununda sayılan delillerden en önemlisi, ekşi sözlük'ten alınan caps'lerdir. bu delil bir adamı idama dahi götürebilir.

  kajdkasjdaskdjas, yazık...
 • seçim arefesinde bu tip başlıklar, akp'lileri partileri etrafında kenetlemekten başka bir işe yaramayacaktır.

  artık korku ya da intikam yerine, adalet gelsin. bıktık bu nefret dilinden, intikamlardan.
 • yukarıya adil yargılanmanız için gerekirse o mahkemelerin kapısında nöbet tutacağız yazmışım, ifade özgürlüğü dahilinde söyledikleriniz haricinde insanları ayrıştırmak için yazdıklarınız için yazmışım, hala yok akp'ye yarar, yok tck 21.

  şaka gibisiniz yeminle.