şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şahsımı umutlandırmıştır. adam adeta aptal kesimin dünya üzerindeki ceza mekanizması.
 • gerçekleşmiş olan hadisedir.

  foto

  bonus:)

  jet fadıl üstat didim’deki “caprice deluxe wellnes & spa” adlı otelinden 3 senelik tatil satın alana 15 temmuz zaferi şerefine 15 senelik tatil hediye ediyormuş.

  15 senelik tatilini garanti altına almak isteyenler ve geçen sefer kaçırmıştım bu sefer dolandırılayım diyenler hemen alsınlar.

  birkaç noktaya daha değinip girdiyi öyle bitirelim;

  1) jet fadılın didimdeki otelinin adı "caprice thermal palace " idi fakat bu otele mahkeme sürecinde geçen sene el konuldu. görülen o ki jet fadıl reis muhteşem skilleri ile bir yavru otel ortaya çıkarabilmiş.

  2) jet fadılın maldiv ve bayrampaşadaki otel vurgunları zamanında, çevremdeki akpartili insanlara, jet fadılın reklamlarının tamamen hükümet elindeki medyada döndüğünü hatırlatıyor ( o efsane reklamları yutubdan mutlaka izleyin) ve bu kişinin bu dolandırıcılığı yapabilmesinin önemli nedenlerinden birisi olarak hükümet cenahındaki bazı kişiler ile ilişkisi olmasını gösteriyordum. tabii ki kabul etmiyorlar ve neden hükümet suçlu olsun diyorlardı.

  şimdi buyrun; jet fadılın dirildiği mecra neresi: sabah gazetesi. şimdiden söyleyelim de yeni vurgun sonrası kimse kardeşim hükümetle ne alakası var demesin.

  3) son olarak jet fadıl reisin bu son maceraya 2442 yıl ile halen yargılanırken girdiğini de hatırlatalım. böylece nasıl bir deliyürek olduğunu görün. 2442 yıl ile tutuksuz olarak yargılanmayı da güzel memleketimize ait hoş bir detay olarak bilelim.

  istek üzerine caprice gold reklamları :

  caprice gold

  dünyanın ilk islami oteli

  müslümanların özel adası

  paralel yapı ( fethullahçı çetenin o zamanki adı) temalı reklam :

  zaman eriyor

  burada ilginç nokta; asıl meşhur olan 2014 seçimlerine denk gelen "paralel olma doğru söyle istikrarı seç kazan" şeklindeki efsane reklam 7-24 hükümet yanlısı tv kanallarında dolaşıyordu. fakat şimdi internette videoyu bulmak mümkün değil. ekşi sözlükte verilen youtube linki silinmiş durumda. fakat reklamla ilgili bilgileri internette bulmak mümkün. benim şahsi kanaatim, hükümet jet fadıl'la olan görünürlüğünü ortadan kaldırmak istedi.

  (bkz: paralel olma doğru söyle)

  edit : ilan akit gazetesinde de var. söylediğimizi doğruluyor, jet fadıl üstadı kimler ateşliyor meydanda.

  edit2 : kedilere miyavlayan adam'ın uyarısıyla didim'deki orjinal otelin adı düzeltildi.
 • nereyi imzalıyoruz.böyle güvenilir adamlar kalmadı beyler saldırın.
 • reis hosgeldin. hayirlisiyla tosun pasa da donsun de soyle bir tur daha sikin su milleti.

  not: tosunla hala sikintisi olanlar yesillendirsin. bir kac binlik gonderirlerse bir seyler deneyecegim.
 • adamın otele el konmuş, kendisinin olmayan otelden oda satıyor 15 yıllık. diğeri de gelmiş bak bu öyle değil, alın kelepir diyor. allah utandırmasın fadılı, daha düdükleyecek çok mal var.
 • ekmeğini taştan çıkarmanın derdinde olan koca yürekli insan. hoş geldin.

  hoş geldin bu toprakların umudu, güler yüzü; fakir fukaranın, garip gurebanın sığınağı.
 • adamin hedef kitlesi belli sabah gazetesine ilan verdigine gore. uyandirmayin "ete para vermesinler ... "
 • kaciranlar ve yeniden dolandirilmak isteyenler icin efsanenin geri donmesidir. reisin yoklugunda ortam tosuncuga kalmistir ama unutulmamalidir ki:
  (bkz: taklitler aslini yasatir)
 • yıllardır devam eden kampanya. ne bereketli otelmiş. sat sat bitmedi