şükela:  tümü | bugün
 • adnd'de savaş tanrısı.
 • chaotic neutral savaş tanrısıdır. 'lord of battles' ve 'foehammer' olarak da bilinir. inananları savaştan ve zaferden mutluluk duyarlar ve asla savaştan uzak kalamazlar. inananları için barış sadece yaralarının iyileşmesini sağlayan sıkıcı bir aradan başka birşey değildir.

  tempus'un arması kan kırmızısı bir kalkanın üzerinde alevler içindeki bir gümüş kılıçtır.
 • bir multiverse tanrisi olarak (bkz: planescape) (bkz: the faerunian powers) (bkz: the powers of the multiverse)

  greater power "foehammer"

  area of control: war, warriors
  alignment: chaotic neutral
  symbol: silver sword on a blood red field
  worshiper/alignment: any
  home plane/realm: limbo/knights rest
  known proxies: none
 • yeni bir sözlük yazarı, her şeyden anlayan, anlamadıklarını da "ilgilenmiyorum" diyip geçen yoyo üstadı, aslında yaptığı her şeyde ustalaşabilen adam.
 • ayrı bir dost.. uzak ama super yakin.
  ayrica (bkz: haydar)
 • içmeden de sarhoş olabilen, muhabbet esnasında bilgisayarın kendisini adam yerine koyabilen, süper kahve yapan insan.

  (bkz: üçüncü kişilere bir şey ifade etmeyen entryler)
 • birinci kalite hamur kağıda basılmış, çok kalın ve oldukça ağır, pembe kapaklı ingilizce çeviri sözlüğü.
 • ismini cismini öğrenene kadar türlü sadistlik testleri uyguladığım, mail, icq ve derken telefon numarasını öğrendiğimde acı ve türevleri konusunda baya baya bilgi edinmeme neden olmuş mazohist kişi. iğrenç yemek zevki olan, sadece kinder söprayz konusunda birleştiğimiz çok güzel gözlere ve saçlara sahip kişi. dudakları da güzeldir ama iridir, kızıl sakallarına da ayrıca ilgi göstermek gerekir. göbeğinde de uyunabilir* espresso hastasıdır ayrıca. oldukça kültürlü olan bu kişinin bu kadar az başlık açması önce hayretle karşılamama neden olmuş fakat beyefendinin bir kız arkadaşı sahip olması nedeniyle gününün 3debirini telefon başında geçirip diğer zamanlarda ise ders çalışmak dışında türlü uğraşlarları olmasını hatırlayınca doğal karşıladığımı söylemeliyim. hayatta en nefret ettiği şeylerin başında yalan ve gazeteciler gelse de, ilerde gazeteci olacak bu canı cici arkadaşını benimsemesi çok fazla sürmemiştir:p bu kişidir ki her şey için söyleyebileceği bir şey bulunmakla birlikte sağlığına oldukça değer veren biridir. öyle ki; konvöörz aldırana kadar akla karayı seçtiğim, aldıktan sonra sağlıksız diye bisürü bıdı bıdı edip, şimdilerde sağlıklı bir şekile sokup severek kullandığını bildiğim, bildiğim bildik, bazen inanılmaz küstah olan kişi. öperim ama*
 • kotu gecen dogum gunumde bana kahve yapip keyiflendirmis, bir de harry potter hediye etmis komsu.
hesabın var mı? giriş yap