• bir yazar.
  • öfkeli, korkak, çelişkili ama hepsinden fazlası var: m.a.l ki diğer sıfatlar buna binaen geliyor. yazık...
  • mesaj atıp 1 saat içinde mesaj bekleyen yazar. her an ekşi sözlükte yer almadığım için attığı mesajı göremediğim halde nickaltıma entryi girerek beni küçük düşürdüğünü sanan ve bu durumdan mutlu olduğu her halinden belli olan nefret dolu kişi. sorduğu sorulara karşı attığım mesajı buraya kopyalıyorum. isteyen istediğini düşünebilir. fakat bu zevat gibi kin ve irin dolu düşüncelerin sahipleri hiçbir zaman muhatap alınmaya değmez bunu çok iyi biliyorum.

hocam sizinle dinim üzerine tartışma yapmıyorum. söylediklerinize cevabı benden bulup bulmamaktan ziyade beni sorduğunuz sorularla köşeye sıkıştırdığınızı düşünüyorsanız. doğru düşünmüş olabilirsiniz. belki sizin söylediğiniz bu cümleler doğru belki de yanlış benim umrumda olan bu değil. sizin böyle nefret dolu olabilmeniz benim için sorun. ben at'a tapıyor olsaydım. at ile ilgili de laf söylettirmezdim. hatta at'a tapanlarında hakkını savunurdum ama siz yine de kin ve nefretinizle galip gelme çabasında olurdunuz. bir yanlışı bir yanlış yaparak düzeltmeye çalışmaktansa yanlış hareketin önünde durmaya çalışırım. fakat ne yazık ki sizin gibi içi kin ve nefretle dolu insanlarla tartışmaktan haz etmem. galip gelmeye de uğraşmam. şimdi sizin dininiz size benim dinim bana. selametle.
  • uçurulan başka bir yazar. bugün sesin çıkmazsa yarın sende bu haksızla karşı karşıya gelebilirsin.
hesabın var mı? giriş yap