şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • pubg mobile'ın android emulator'ler* ile oynanmasının yaygınlaşmasıyla birlikte klavye ve fareyle oynayanların cücük kadar telefon ekranlarıyla oynayanlara karşı avantaj elde ettiğini ayıkan tencent'in geliştirdiği resmi pubg mobile emulator'u. söz konusu oyunun bilgisayar üzerinden oynanmasını sağlamakla birlikte yine aynı şekilde emulator ile oynayan oyuncuları birbirleriyle eşleştirerek haksız rekabeti ortadan kaldıracağı düşünülüyor.

http://syzs.qq.com/en/
  • fareyi etkinlestirme tuşunu ~ yerine sağ tık olarak tanımlatmayan zalim emulator. bluestacktan gelenleri magdur eden oynatgaç.
  • test sürümü olmasından mütevellit sık sık çöken/kararsızlaşan emulatör. iki-üç sefer aç kapa yapmak ve/veya ayarlardan motor kısmında directx'i seçmek gerekebiliyor.
  • orjinalini 764saat oynadım hilesinden bıktım usandım bıraktım.uzun bir ara pubg oynamadım başka oyunlarla kanser oldum ardından mobilini bilgisayarım üzerinden oynamaya başladım ve dedimki amk bu normalinden daha güzel boşa para vermişiz orjinaline.bu arada mobilden tekrar steamdeki pubg'ye geçince bu ne yavaş oyun lan ben nasıl oynamışım bunu bu kadar saat diyosun.
  • i7 4. nesil 840m ekran kartım..
    lenovo p2 de kasmayan pubg yi bunda oynayamıyorum
  • efsane bir emülatör. yağ gibi akıyor maşallah. mobilden as oldum olacağım, keşke ilk çıktığında kariyerimi emulatörden ilerletseydim.
  • bu kadar kuru kuruya kasan buglı bir emülatör yapılamazdı, tebrik ederim.
  • pubg mobile gibi oyunların emülatörü mesela:

(bkz: brawl stars)
    (bkz: garena free fire)

böyle oynamak güzel ama bence adamlar kendi oyunlarına hile üretmişler ve bence telefon dan oynayanlar şikayetçidir.
  • hilelerin bıktırıp bıraktıran oyun
  • iş arası 10 dakka kafa dağıtalım diye girip antrenman modlarında oynayalım diyoruz amk hilecileri burayı da ele geçirmiş. komteynırın arkasından kar98 le tek atıyor adamlar. içine ettiniz lan iki dakkalık keyfimizin.