şükela:  tümü | bugün
  • bir yves rocher ürünü olan parfümdür. yasemin, portakal çiçeği ve mandalina içerir.
  • şu sıralar aşk yaşadığım mis gibi yasemin kokan parfüm. tam bahar aylarına uygun. tek dezavantajı kalıcılığı 2-3 saat ile sınırlı, sık sık tazelemek gerekiyor.
  • bazı parfümler vardır kimsede olsun istemez paylaşamazsın , kimseye söylemek istemezsin adını . asla sıkılmayacağım bir koku.
  • pahalı ama muazzam bir parfüm. paranı birikririp biriktirip alıcan bundan.
  • içeriğindeki turunçgilleri sevmeyen beni bile efsunlamıştır.. kokusu benim tenimde kalıcı ve hafif.

edit: koku meğer sadece bana kalıcıymış, ancak kendisine güzel kokturtan pahalı yves rocher parfümü
  • baya seksi bir parfüm. bir kadın nasıl mı kokmalı ? işte abi tam olarak böyle kokmalı dediğim parfümdür.
    lakin duydum ki üretimden kaldırılıyormuş. son kez alanlar yaşadı .. alamayanlara ise geçmişler ola
  • yves rocher’in artık 50 ml üretmeyeceğini öğrenen yurdum e ticaret sayfalarının, ürünün orijinal fiyatının üzerine yüzde 50-55 fark koyarak sattığı muhteşem koku. iki üç fıst sıkıp akşama kadar mis gibi kokmak için yine de alıcaz artık.