• kartım bugün geldi. visa issuer partnerleri wavecrest'in borusu anca avrupa'da ötebildiği için şimdilik sadece avrupa'ya gönderebilmişler. şansımıza türkiye ve israil'i avrupa'dan saymışlar. merak ediyorum türkiye'de kaç kişiye yolladıklarını biraz. kart da gayet şık. şuradan kabaca görebilirsiniz. şimdilik app yalnızca btc destekliyor ancak eth, icn(neden spesifik iconomi yazılmış bilmiyorum ancak bütün erc20 tokenlar desteklenecek) ve dash walletları inaktif şekilde coming soon diyerek bekliyor. yarın bi kahvemi içerim artık ilk kripto harcamamla. resmen devrim.
  • nasıl edinildiğini merak edenler ios ve android uygulamalarını indirip kayıt olup uygulamadaki bitcoin cüzdanlarına kart ücreti (15 dolar) mukabilinde bitcoin gönderip sipariş verebilirler. evrak yollamadan ömür boyu harcayabileceğiniz miktar 2500 singapur doları (an itibariyle 7000 türk lirasına filan geliyor) para aklamanın önüne geçmek için böyle bir limit var. evraklarınızı gönderip limitsiz bi şekilde de kullanabilirsiniz.

bugün ilk harcamamı yaptım. exchange rate inanılmaz iyi. bizim borsalarda 22100 lira civarından işlem gören btc'yi 21300 civarından bozdu. muhteşem. türkiye gibi kripto paraların premium fiyata sahip olduğu ülkelerde canavar gibi kullanılır.

edit: kyc (know your customer) 2. ve en son level yani sınırsız para harcama imkanı için ise pasaport ve ikametgah fotolarınızı istiyolar. evrak yollamaktan kastım buydu.
  • potansiyeli cok cok yuksek bir ico.
hesabın var mı? giriş yap