şükela:  tümü | bugün
  • recep tayyip erdoğan'i dokuz ay karnında taşımıştır.
  • kendisi hakkında konuşanların, vatandaşına "ananı da al git" diyen başbakan kadar aklı vardır.(?)
  • bu aralar hasta olan, tayyip bey'in annesi. hiç kimse, doğurduğu çocuk* yüzünden bu mübarek anneye gönül koymasın!

abudullah öcalan'ı annesine nasıl ki fazla kızamıyorsak kendisine de kızamayız. olmuş bir kere!

ön uyarı: ağzından köpük saça saça "başbaklanımız, ulu hükümdarımız 1.tayyip'i nasıl mahkum teröristle bir tutarsın" diye uluyacaklar için hatırlatayım ki şu anda "terörist" ve "mahkum" dediğiniz kişi, başbakanımız tarafından "sayın" diye nitelenen ve devletin görüştüğü bir siyasi fikir önderi haline getirildi. siz yaptınız siz bulun!
  • vefat ettiği söyleniyor. mekanı cennet olsun.
  • yanlış haber değilse vefat etmiş şahıs. mekanı cennet olsun.

zöe: bir insanın ölüm haberini veren ve müteveffa şahsın mekanının cennet olmasını dileyen bir entry'i zamanın ötesine gönderenler empati yapıp kendi anneleri öldüğünde başkalarının sevindiğini düşünsünler (çünkü yapılan eylem bana bunu ifade ediyor), o zaman belki nasıl saçmasapan bir ruh hali içerisinde olduklarını anlarlar.

ayrıca hayatım boyunca akp'ye oy vermemiş, kafama silah dayansa da vermeyecek biriyim.
  • daha dün gece bir haber okudum, "başbakanın annesi safra kesesi ameliyatı oldu." diye, "vay be, kadın hâlâ sağmış demek ki..." diye düşündüm, bugün ölmüş.

maşallah dediğim 3 gün bile yaşamıyor lan.
  • http://twitter.com/…roglu/status/122211188267417600

mehmet bekaroğlu: başbakan annesini kaybetmiş; tenzile hanım'a allah'tan rahmet, aileye başsağlığı diliyorum.
  • ölen öğretmenin arkasından "allah rahmet eylesin" demeyen, ölene kin besleyip öfke kusanın annesi.
    (bkz: ama öldü efendim)
  • twitter'da tt olmuş rahmetli kişi. hem de worldwide.
  • cennet mekan müteveffa. kendi halinde, gariban, dünyalar tatlısı bir insandı. paraya pula ne tamah etti, ne de aldırış. dinini kendi bildiğince yaşadı. sapmadı, sapıtmadı. aslı arı ve duruymuş, bunu gösterdi. evladıyla büyüyenlerden olmadı. hep kendi halinde kaldı. ruhu aziz, mekanı cennet olsun.