• iki gun gormesem ozledigim adam, nikah sahidim.
  • teo - w0rm - timeflux tiplemesi

labda ilk gordugumde timeflux ne demistim,
    time= zaman flux=aki demisti, lm lavuk onu biz de biliyoz da
    ne demek yani zaman akisi, var mi boylesi ya..
    yillar decti terfi etti, w0rm oldu, afferim ona, baya gelisme var, en azindan zamandan soyutlanip wormlugu tercih etti, topraginin altina cekildi...
    cikartcak bir tip lazim....
  • hep orada mutluluk icerisinde kalman dilegiyle...
    underground dostum...
  • süper bir insandır kendileri, sevdiğim üç beş insandan biridir.
    her zaman arkadaşlığından gurur duyacağım.
    biricik mavi gözlü yakışıklı kardeşimdir kendileri.
  • evindeki banyonun lavabo musluguna ip baglayarak bungee jumping yapabildiginiz (bkz: bungee jumping) atraksiyonlu coder :)

edit: bir mesaj geldi "ne demek istiyorsun ssg acikla bunlari yoksa kotuleriz" $eklinde. mecburen acikliyorum:

99'da ankara'da bir kac gun evinde kalmi$tim. ama o zaman evinde tek ba$ina kalmiyordu birileri daha vardi kim olduklarini hatirlamasam da. her oda ayri bir dunya gibiydi ama tek bir ya$anilir odasi vardi televizyonlu. diger odalarda server'lar falan duruyordu.

bir de evin koridorunda ortalik yerde bir lavabosu vardi. yani normal bir odadan oburune giderken yolda elinizi yikayip yolunuza devam edebiliyordunuz. i$te bu lavabonun muslugu ile lavabo arasinda kafam kadar (bkz: kafam kadar gul$ah) mesafe vardi oyle boyle degil. yani su damlalari lavaboya varana kadar terminal velocity'ye ula$iyordu o derece.

yani diyor ki o musluk o kadar yukseteydi ki bungee jumping yapilirdi uzerinden yere carpmadan o kadar yuksek diyor.
  • ıspanaklı gözlemeyi bana çok görmüş kişi... (bkz: gözleme çeşitleri)
    acıkmamış olsa idim hayatta aklıma gelmez idi ama, karnım çok aç....

edit: 6 yıl sonra hala aynı yerdeyiz...
  • (bkz: buket uzuner) in yazdığı (bkz: iki yesil su samuru) ndaki bi karakter
  • ankaralı hemsherim :p
  • sozlukte beni kekleyen ilk $ahsiyet.. birbirimizle entry sava$i yapmak zevkli oluyor.
  • az zamanda cabuk isindiim nadir insanlardan
    ama o gozler hem karizmayi hemde sempatiyi ayni anda nasi canlandiriyo cozebilmi$ deilim
    ruj surunce yakla$mayin opuyo
hesabın var mı? giriş yap