şükela:  tümü | bugün
  • cin fikirli reklama sahip firma. gozlerinizi asyali gibi cektiginizde, uzaylidan insana gecis yapiyor hanimefendi.

cpt. obvious to the rescue.
  • logosundaki dört gözlü iki ağızlı ablamız internet sitelerinde de arzı endam etmektedir. baskı hatası değil, paint terk.

http://www.teol.com.tr/
  • her sabah 6,5ta kadikoy sokaklarinda gune bu teol'un cift gozlu cift agizli ablasinin reklami esliginde yuruyerek basliyorum.

lan samara'dan kurtulduk bu cikti basimiza simdi, ruyama gircek. tobe tobee
  • okkült bir reklam görseline sahip zımbırtı. bir şekilde herkesin bilinç altına işliyor. subliminal bir takım mesajlar veriyor ama herhalde "bir lisan bir insan o da sizin içinizden çıkacak" falan mı demeye çalışıyor anlamıyorum. birileri muhakkak bu görseli sipariş eden, aklına getiren, kabul eden kim ne varsa bulup halk arasına çıkarmalı. illuminati'den sonraki en esrarengiz kuruluş bu teol.
  • çok fena dümenler zinciri kokusu alıyorum bu okuldan, japon kızı filan geçtim ,koordinatörü bakın kendisini nasıl tanıtmış:
    --------------------------alıntıdır-----------------------------
    eğitim koordinatörü: muharrem ulusoy

üniversite: america pacific western university ingilizce dil uzmanlığı

doktora: amerika harvard university ingilizce dil uzmanlığı

akademik pozisyon: profesör doktor
    ------------------------------alıntıdır-------------------------------

böyle değerli bir dil uzmanımızın(!) dil okulunun sitesi dışında hiçbir yerde adının geçmemesi, dil uzmanlığı lafını daha önce hiç duymamış olmam , bir de nasıl oluyor da amerika gibi bir yerde masters degree almadan doktoraya geçiliyor sorusu da bu kokuyu artırıyor

ek:abimiz "takdir" kelimesini de "taktir" şeklinde yazıyor üstelik.
  • ekolü "bir dil bir insan, iki dil mutant" olan dil okulu. ben afişlerinden bunu çıkardım, tövbe estağfurullah.
  • afişlerden ne kadar kaliteli oldukları seziliyor.
    bu kadar sacma salak bir afiş dünyada görmedim görgüsüzluk diz boyu
  • afişteki amacı söyleyim ben sana direk.

şimdi afişimizde bir hanım kızımız var bu kızın sıfatını çok karşıdan gördüğünde hayatının yorucu, bıkkın, çekilmez halinden kopup hızlı adımlarla varacaksın yanına 'ne diye' sorma çünki herkes bilir "lan oğlum bu kızda kaç göz var!?" diyerek gittiğini..

ayrıca bize gelen öğrenciler çok gözlü olmakla birlikte çok dilli olacaklarının teminatını veriyor olabilir..

sen yine de ilgi çekici de bu okula.
    (bkz: kızdırmayın küçük eniştemi)
  • kurumsal kimliğe sahip bir yer izlenimi vermemekle beraber, samimi bir ortam var denilebilir. en azından kadıköy teol öyle.(if mr kaman has not left)
  • dil okulu değildir. yabancı dil öğrenimi verdiğini vadeden, dolandırıcı bir kurumdur. kurumsal hiçbir öğrenim/öğretim politikası yoktur. dersi veren hoca şansınıza iyi ise vadedilen öğretimin dörtte birini alabilirsiniz (hocanız 1 ayda 3 kez değişmemişse ve kurumsal hiçbir katkı olmadan, tamamen hoca-öğrenci inisiyatifi ile)....

tutarsız, riyakar ve öğrencilerine göz göre göre yalan söyleyen, onları aptal yerine koyan kurumsal bir balon.