• 50 yaşında liselidir.
  • bu akşam zorlu psm’de sahnesiyle harika bir konser vermiş, müziği bırakmamasını dilediğim adamdır.
  • 50 yaşında bir insanın sahip olabileceği maksimum karizma ile, kesinlikle en başarılı türk söz yazarlarından biri ve neredeyse her şarkısı güzel olan şarkıcı. hayran olmamak elde değil, şöyle oturup sohbet etmeyi ne çok isterdim.
  • yıllanmış şarap misali yaş aldıkça daha da güzelleşiyor gözümde, ayrıca karizmatik olduğunu söylemeden de edemeyeceğim, seviyorum seni teo
  • dinlemekten sıkılmadığım hiçbir zaman değerini yitirmeyecek şarkılar yaptığını düşündüğüm insan. her şarkısını dinlediğim nadir sanatçılardan
  • her cumartesi uğradığım başlık.

ben gibi 95 oktan olup teoman dinleyip eskiye dönenleri göresim var sanırım bilmiyorum.

bu adam benim ergenliğim abi. y kuşağı çoğu insanın da epey dinldiği isimdir mutlaka. yalnız olmadığıma seviniyorum.
  • 51 yaşındaki teoman'ın nasıl böyle göründüğünü açıklıyorum. öncelikle maaşallah diyelim reise; insanlar ne der diye yaşamıyor kimse onun umrunda değil nasıl mutlu hissedecekse öyle yaşıyor ve mutluluğunu veya keyif aldığı şeyleri şahıslara bağlamıyor ve az şeyle yetinip keyif almasını biliyor. mesela ki bu adam bira içerek ve müzik yaparak mutlu oluyor, bu adam 20 yıl önce de aynı şekilde yasıyordu belki su anda daha cok parası var ve su anda da aynı şekilde yaşıyor. siz hiç duydunuz mu magazinlerde vs teoman kumarhanede veya kokoinman falan diye bir haber? ayrıca sevdiği ve yeteneği olduğu işin üzerine düşmüş yani müziği işi haline getirmiş konservatuvar falan okumadan. eyyorlamam bu kadar. amme hizmeti olarak da iyi geceler öpücüğümle birlikte 18 mart'a da istinaden sizlere teoman - çoban yıldızı şarkısını armağan ediyorum https://youtu.be/barlonljdoi

yüzme bilmeden dahaaaa deniiizz zzzgörmedeeennn....
  • bana öyle geliyo ki hiçbişeyi umursamıyo adam azrail gelse haa nerde kaldın diyecek
  • tarzının bir numarası. konserleri süperdir. son zamanlarda sesinde bir bozulma olsa da performansı süperdir. şarkıları çok ayrı ve güzeldir.
  • 50 yaşının getirdiği olgunluka, böyle mis gibi sözlerle, bağırmadan, akustik bir albüm yapsa da dinlesem diye beklediğim sanatçı. gönülçelen albümün naifliğini özledim. sonradan hep bağırdı hep bağırdı
hesabın var mı? giriş yap