şükela:  tümü | bugün
 • insanlara video izleterek onların tepkilerini kayıt altına alan ve sonrasında soru-cevap bölümü olan bir youtube kanalı. fine bros çakması olsalarda türklerin tepkilerini izlemek fine bros'a göre daha zevkli.

  youtube kanal sayfası

  facebook sayfaları da buymuş
 • oturdum bütün videolarını tek tek izledim.fine bros'u da izlerdim ama türklerin tepkilerini izlemek daha eğlenceli.umarım güncel kalırlar.
 • kameranın odak sorunu var. arka tarafa odaklanıyor, önde konuşan blur gözüküyor. yapılan şey uyarlamaymış ama benim hoşuma gitti. çingeneye benzeyen kızın sesini kısarlarsa 10 numara olur.
 • sadece gözde için takip ettiğim kanal.
 • orjinal fikir problemi yaşayan milletimin bir başka durağı olan kanal. bu seferkinin yaftası yerli thefinebros.

  iyi yanları:
  -türk gözünden bir bakış açısı ve yorum nasıl olur konseptiyle hoş bir düşünce.
  -türk youtuber kim varmış onu görüyoruz.

  kötü yanları:
  -ses fazla yankılı, ortam kötü seçilmiş.
  -youtuberların tepkisi kategorisi varken, niye 23-24 yaşındaki insanlardan oluşan bir gençlerin tepkisi var anlayabilmiş değilim. thefinebrosda, teens(14-19 arası) ile youtubers arasında bir nesil farkı oluyordu ve anlamı vardı. tepkikolikteki gençler ile youtuberlar arasındaki fark youtuberlar daha çok video yüklüyor internete.
  -başka youtuberlar seçilmesi lazım. yabancı youtuberlarla karşılaştırınca genel kültür-yorum becerisi konusunda çok aşağıda kalıyorlar. finebros'daki kids react yorumları bundakilerden daha akıl dolu. ayrıca, kişilik çeşitliliğinin de olmaması programın çekiciliğini yok ediyor. mesela gözde'nin karakteri programa giden bir karakter. ama geri kalan tipler casual ve "odun-ben çok biliyorum" karakterleri; epicmeal'dan harley morenstein gibi.

  edit 2018: şu yazdığım yazıdan 2.5 yıl geçmiş, hala yankılı sese çözüm getirememişler. "gençler" kategorisinin yaş aralığını da 23-24'den 26-27'e çekmişler; güzel ironi. thumbnail görsellerinin fbe'inkilerden tek farkı font. içerik ve katılımcılar nitelik bazında hala eksik. kısacası yanlış adamın eline düşmüş bir konsept.
 • an itibariyle keşfettiğim kanal. eleştirmeye gerek yok güzel kanal, yorumcular da fena değil böyle devam...
 • arada izliyorum tam çerezlik şeyler. bazı tipler inanılmaz antipatik ama ileri alırken dikkat dağıtıyor aman diyorsun kapıyorsun.

  http://i.hizliresim.com/yv3b0j.jpg

  http://i.hizliresim.com/6mx3jv.jpg

  şu ikisi inanılmaz antipatik özellikle.

  gerisi sempatik insanlar
 • sonunda anime serisi gelmiştir. oh be!

  anime video serisinin ilk bölümü shingeki no kyojin. ^^

  https://youtu.be/qbl4dinjdn8
 • yıldızı yarendir. keşke sadece o kız olsa. ses tonu, mimikleri ne kadar tatlı kız. daha fazla yaren görmek istiyoruz.
 • yaren isimli inanılmaz sevimli, tatlı, yanakları mıncırılası bir kız barındıran youtube kanalı. yerin yerin...*