şükela:  tümü | bugün
 • blogu da twitter'ı kadar takip edilesidir. ikinci kitabı gelmek üzere

  https://terapidefteri.org/
 • eşi selçuk erdem penguen'in patronlarından olduğu için taraf olma ihtiyacı hissetmiş sanırım.

  https://www.instagram.com/p/btzry09jmur/

  bu kadın terapist olarak benim gözümde bitmiştir. olan biten üzerine pasif agresif bir tavır geliştirmiş. ya kardeş ben seni kafam bozulunca yardım alabileceğim bir insan olarak biliyordum neden yaptın bunu.

  yaptığı açıklamada hiç bir somut kanıt yok. onlaaar kötü niyetli biiiiz iyi niyetliyiz. şaka gibi gerçekten. zaten gerçekten haklı olsalardı kanıtlarıyla delilleriyle konuşurlardı ama yok. bal gibi de hakları yendi çizerlerin siz de patron eşi olduğundan galeyana gelip kendinize uzun vadede zarar verecek açıklamalar yaptınız.
 • twitterda uzun zamandır takip ettiğim hesap. klinik psikolog deniz bolsoy'un şahsi hesabıdır esasında. çok doğru, insana bir tweet ile farkındalık kazandırabilen şeyler paylaşmaktadır. o denli beğeniyorum ki, mesleki becerisine dair sadece buradan edindiğim izlenimim var ve mesleğini hakkıyla yaptığını düşünüyorum.
  geçenlerde şöyle bir şey yazmıştı, burada dursun;

  "şımarıklık; sahip olduğun avantajları "zaten olması gereken" şeyler olarak düşünmek olabilir mi? örn:sağlık,zeka,destekleyen bir çevre?kibir de bunlara sahip olamayanların tutumlarını sistemle değil de bireysel seçimle açıklamak? oysa "zaten olması gereken" şey; fırsat eşitliği."