şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: c ve sistem programcıları derneği) tarafından hazırlanan ve duyurusu henüz yapılmış olan psikolojik bir sosyal ağ. derdini anlatıyorsun sana uzmanlar, psikologlar falan destek oluyor öneride bulunuyorlar. umarım bir gün oraya yazmak zorunda kalmam. ülkenin gidişatı göz önüne alınırsa epey bir takipçi kitlesi olacağa benziyor. projenin yönetimini ismini yazılım dünyasında sık duyduğumuz (bkz: kaan aslan) yapıyormuş. hadi bakalım hayırlı terapiler.
  • (bkz: c ve sistem programcıları derneği) tarafından sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirilen ve proje ekibinde (bkz: kaan aslan) , (bkz: oğuz karan),(bkz: cihan karaca) gibi alanında uzman isimlerin yer aldığı desteklenmesi gereken site.
  • c derneği tarafından geliştirilen ruh sağlığı uzmanlarıyla kameralı görüşmelerin de yapılabildiği ve uzmanların üyelere terapi desteği verdiği, psikolojik testler uygulayabildiği süper portal. kesinlikle desteklenmesi gereken bir oluşum. klinik psikolojide yüksek lisans yapan bir master öğrencisi olarak terapi kulubü sitesini büyük bir dikkat ve ilgiyle takip ediyor tüm arkadaşlarıma öneriyorum.
  • online terapi olanağı sağlayan son zamanlarda pek çok site görüyorum. bunun farkı ne derseniz biraz daha işi bilenler tarafından yapılmışa benziyor. bu tür sitelerin toplamda faydalı olacağını düşünüyorum ancak online terapi meselesine pek de sıcak bakamıyorum. terapi yüzyüze yapıldığında bile terapist gerçekten iyi değilse başarılı olmuyor. internet üzerinden nasıl olacak merak ediyorum. ancak gördüğüm kadarıyla terapi kulübü facebook benzeri bir paylaşım ortamı da sunuyor. insanların dertlerini paylaşabileceği ve uzmanlardan ve diğer katılımcılardan destek alabileceği bir web sitesi.
  • kaan aslan tarafından tasarlanan ve yönetilen, (bkz: c ve sistem programcıları derneği)tarafından geliştirilen sosyal ağ projesi. psikolojik sorunu olsun olmasın herkesin kişisel gelişimine katkı sağlayacak bir site terapi kulübü. gönülden destekliyoruz.
  • psikolog sayısı arttığında güzelleşecek bir ortama benzemekte. biraz kurcaladım sorulara cevap veren 3-4 uzman olduğunu gördüm, uzmanları aradım pek alternatif göremedim. kendimde üye oldum fakat sizi diploma teyidi için arayacağız dediler 1 hafta oldu bekliyorum.
  • insanların sorunlarına baktığımda bendeki de bir şey değilmiş diyerek biraz moral bulduğum psikolojik sosyal ağ. emeği geçenlere helal olsun gerçekten. bir de bedava terapi olanağı sağlarlarsa epey hayır duası alacaklar.
  • uzmanların hızla yanıt verdiği ve yardımcı olmaya çalıştığı bir platform. bugün facebook reklamına denk gelerek tıkladım ve gerçekten başarılı buldum.
    umarım bu başarıları devam eder.