şükela:  tümü | bugün
2006 entry daha
  • yüzleşmektir. beceriksizliği yetersizliği kabul etmektir. kalan her şeyi uyuşturucu olarak görüyorum. insanlar uyuşturucu denince e..in akla geliyor. ancak sürekli tv izlemekte, yazmakta, alışverişte, gıybette bir uyuşturucudur bana göre.

korkumdan yataktan 2 gün çıkmadığım zamanlar oldu. ama yüzleştim ve kurtuldum. tüm bunları yazarken totomdan atmıyorum yani. terapi budur. kalanı zaman geçirmektir, geçiştirmek es geçmek görmemeye çalışmak, kendi gönlünüzü eğlendirmektir. başkası yapsa kızarız demi, siz neden kendinize yapıyorsunuz?
  • pazar sabahın ilk ışıklarıyla ekipmanı giyip, kulaklığı takıp, motosiklete atlayarak bomboş dağ yollarında sürüş yapmak.görsel
  • sevdiğin bir dostunla geyik yapmak, kulağında kulaklıkla güzel ağaçlık bir yolda yürümek, güzel bir filmi veya tiyatroyu izlemek, şehir dışına seyahat etmek
  • seramik atölyesine katılmak.
    o çamurla uğraşmak, şekil vermek, bir şeyler üretmek insanı gerçekten pamuk gibi yapıyor.

bekle beni atölye ....

ruha iyi gelen aktivitelerden bahsedilen başlık
  • bir kova buz gibi suya kafayı daldırıp üç beş saniye sonra çıkartmak. bunu birkaç kez tekrarlamak. garip gelebilir; ama insanı rahatlatıyor.
  • gece yolculuğuna çıkmak, güzel müziklerle herhangi bir rota belirlemeden sadece araç kullanmak.
  • birisine sarılmak
  • felsefi danışmanlık. beklerim.
  • yüzmek, saatlerce yürümek, 90'lar pop, temizlik, alkol...
5 entry daha
hesabın var mı? giriş yap