şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tabi ki bize bok yemek düşer ama aynı zamanda insanın içine bir kurt da düşer.

kadının bütün zayıf yönlerini bilen bir terapist onu istediği gibi manipüle edebilir sonuçta

bahsettiğim kadın uzun boylu sarışın mavi gözlü manken gibi demicem direkt meslek olarak mankenlik yapan bir hatun.
    karşı tarafta da kadından en iyi ihtimalle 3 gömlek aşağıda olan alelade bir terapist.

kadın adamı 2 senedir ziyarete gidiyor terapi için, sonra çıkmaya başlıyorlar ve sonunda da evleniyorlar.

bana uzaktan kadın sürekli olarak duygusal bir hapishanede yaşıyormuş gibi geliyor.

yani kimsenin günahını almayalım tabi ama bundan kim şüphelenmez ki?
  • terapistime aşık olmak üzereyim.

2 farklı kişiden duymuştum bu cümleyi.
  • ülkede duygusal ve fiziksel hapishanede yaşayan milyonlarca kadına göre yine de şanslı olacaktır.

edit: attıgı mesajla kadınlara yaranmak için böyle yazdığımı iddia eden şahısa sözüm;
    keşke akrabalarımdan duygusal ve fiziksel hapis hayatı yaşayan kadınların olabileceğini düşünseydin. kimin ne yaşadığını bilemezsiniz değil mi?
    hem kadınlara yaranmak için yazacak olsaydım; daha sert ve kaba bir karşı çıkış sergileyen maço tavrı ortaya koyardım, kadınların genel olarak böyle erkeklerden hoşlandığını biliyorum. çünkü bilirsin iste; kadınlar biraz tuhaftırlar.
  • terapistlerin duygu aktarımı dediği olguyu güzel kadının terapisti karşılıksız bırakmamış demek ki.

sayıyı tam hatirlamama imkan yok ama sanırsam terapiye giden insanların 3te 1i duygu aktarımı olgusunu en azından içten içe yaşıyorlar.

onun için terapistiyle ilişki yaşayan insanlar garip gelmiyor bana.
  • hastasını ayartan terapist çoktur. zaten insanın eşinde aradığı; içini dökebileceği, destek alabileceği, onu tedavi eden, iyi gelen bir karşı cinstir.

terapist bu konuda yedek lastik görevi görmek için mesleğini icra eder lakin çoğunlukla meslek etiğini çiğneyerek onuruna ve mesleğine ihanet eder.

iki taraf da rızalı olduğundan suç da değildir ancak açık ara namussuzluktur.

bildiğin emanete hıyanettir.
  • ben de terapistim ama hiç denk gelmedim nedense. kapasite meselesi olsa gerek
  • kutsal bir yola girmişler, evlenmişler işte..
    çamur atana bok yemek düşer.
    (bkz: bir yastıkta kocayın)

uyarı için teşekkürler, düzeltildi.
    bazen sehven hatalar bizde de oluyor
  • (bkz: the rapist)
  • (bkz: doktor hasta mahremiyeti)

doktorun hastanın mahremiyetinden faydalandığını tek düşünen ben değilim sanırım.
  • ulan ne yasal ne de etik bu durum.irvin yalomun divan kitabı bunun üzerine yazılmıştır aslında.