şükela:  tümü | bugün
 • uzun ilişki sevse de aldatmadan duramayan ama aldattıktan sonra hiç birşey olmamış gibi sevmeye devam eden, pollyana ruhlu yaratıcı kadın
 • venüs gezegeni tarafından yönetilen burcun kadınlarıdır.
 • genellikle duygularında dengesiz olan kadin
 • terazi kadını güç ister, teslim alınmak ister. beğenilme duyguları fazlasıyla önemlidir. bir ortama girdiklerinde dikkat çekmeyi mutlaka başarırlar. egoları zarar verecek derecede yüksek kadınlardır. istemezlerse kendilerini sevdirmezler. dikenlidirler. intikamından korkulması gereken kadınlardır. zaferin üzerine küstahça şampanya kadehi kaldırırlar. terazi burcuna mensup kadınladan elleri çirkin olanına da rastlamdım bugüne kadar.
 • bu kadınların topunun kukuları estetiklidir. heykel gibi kukular bu kadınlardan cıkar
 • "bu burçta dogan kadin tam anlamiyla disidir. çok cazibeli, hos ve güzeldir. özellikle ask konusunda baska burçtan olan kadinlar bu burcun kadiniyla kolay kolay bas edemezler. bu ahenkli, rahat, güzellikler ve sevgiyle dolu hayat isteyen kadin üstelik çok yönlüdür.

  terazi burcu kadini kendi çekiciliginin farkindadir. bununla neler yapabilecegini de iyi bilir. çevresine hayranlik uyandiran bir tiptir ve bundan zevk alir.

  terazi burcu kadini, ayni burcun erkeginin aksine paraya önem verir. para ona hayatta istedigi pek çok seyi saglamasi için lazimdir. güzelliklere ve sevgiye düskündür. bunu elde etmenin pek kolay olmadigini bilir. ama bu, sizin onun cimri birisi oldugunu zannetmenize neden olmasin. çünkü tam aksine cömerttir.

  terazi burcu kadininda mantik, akil ve zekadan çok hisler hakimdir. sever, baglanir ve her seyini kalbindeki erkege verir. sevecegi adami dikkatle seçer. rastgele birine asik oldugu pek görülmemistir. eger karsisindaki kisiyi sever ve baglanirsa çok fedakar olabilir.evde sizin rahat etmenizi, huzurlu ve ahenkli bir hayat sürmenizi saglayacaktir. fakat çok kirilgan oldugu için, ihmale hiç gelmez. karsisindaki kisiye hemen kirilip gücenebilir.

  terazi burcu kadinlarinin çogunun vücutlari güzeldir. ince eklemlidirler ve giydiklerini yakistirirlar. ayrica çokta zevklidirler. her seyi kendilerine yakistirmayi bilirler. fakat modayi takip ettigi pek söylenemez. o kendine yakisani seçer."
 • (bkz: rahibe terasa) *
 • kendi hayatini yonetmekte cok basariliymis gibi, baskalarinin hayatini yonetmeye kalkan, aslinda cok duygusal, aciksozlu, prensipli kadindir...
 • gerçekten aşık olmadığı zamanlarda ki kolay kolay kimseye aşık olmaz , hep mantığını kullanarak hareket ederler.kendilerini beğenirler bu yüzden bir ortama girdiklerinde kendini belli ederler.ilgiyi severler , birçok burcun erkeği bu bayanlara kapılabilir , terazi kadınları karşısındakileri nasıl etkileyiceğini bilir ancak bu sayede bazen çok fazla kalp kırabilirler.

  iş konusuna geldiğinde kafasına bir şeyi taktıysa onu mutlaka başarır.
  mükemelliyetçidir.
  ne kadar özgür ruhluyum diye dolaşsada aslında ailesine çok düşkündür.
  zevklerin insanıdır çok parasının olmasını ister ,böylece istediği birçok şeyi elde eder.
  pahalı zevkleri vardır.
hesabın var mı? giriş yap