şükela:  tümü | bugün
 • en feminen burca sahip kadındır. ayrıca; öldürmek isterseniz ilgisiz bırakın yeter. kendiliğinden ölüyorlar bir süre sonra... belirli zaman sonunda bir de bakmışsınız daha güçlü canlanmışlar... böyle bir şekil bunlar.
 • kirilgan bir yapilari olan kadinlardir. sevdiklerinden kirici bir soz duyunca tum hayat sevinclerini bir anda kaybederler yuzleri duser fakat sonra kimse beni uzemez der, gozyaslarini siler ve yoluna devam eder. haksizliga asla ve asla katlanamazlar, haksizliga ugrayan tanimadiklari bir insan bile olsa olaya karisip onu savunmaya gecerler bu yuzden cok sevdigi insanlarla bile arasi acilabilir. ilgisizlige hic tahammulleri yoktur, siz bir adim gitseniz on adim gelirler size. tabi hakediyorsaniz.
 • bir terazi burcu kadını olarak; eğer terazi burcu kadınının sevgisini kazanmak istiyorsanız kendinize bakmanız oldukça önemlidir. dış görünüşe de dikkat eder terazi kadını fakat çok yakışıklı olup ter kokan bir erkeği çirkinlik sınırında fakat parfüm kokan bir erkeğe çok rahat tercih edebilir. onun haricinde terazi kadını için entellektüel birikim çok ama çok önemlidir. kısacası biraz entel konuşup azcık kendinize bakarsanız çok rahat sevgisini kazanabilirsiniz bir terazi burcu kadınının.

  aşkta kendinden çok partnerini önemser fakat partnerinden yeteri kadar ilgi alamazsa defalarca aldatılırsınız, ruhunuz bile duymaz. flört etmeyi çok sever terazi burcu kadını.

  hepimizde olmamakla birlikte çoğu terazi kadınında lüks tutkusu vardır ve adaletsiz insanlardan nefret eder bu burcun kadınları.

  toparlamak gerekirse, bir terazi kadınını etkilemek için bakımlı olmanız ve azıcık entellektüel olmanız yeter de artar bile. bir terazi kadınını elinizde tutmak istiyosanız yalnızca onu sevdiğinizi belli edin.

  ha bir de söylemeyi unuttum. deli dolu insanları da çok sever terazi kadını. hem aşk hayatında hem de arkadaşları arasında.
 • candır, tanıdığıma pişman olmadığım tek insandır, burçların en hassasına sahiptir, kılına zarar gelse; dünyaları yakacağım kadındır..
  yanıma yakışandır. bir ordu içerisinde dahi gözüm arkada kalmadan bırakıp gidebileceğim, yegane insandır. burcu terazidir ama kendisi, dişi bir aslandır. erkeğine yan gözle bakacak kadının, allah yardımcısı olsun.!
  el üstünde tutulmayı sever. ilgi her daim etrafındadır. onun gözü sadece erkeğinde, başı hep öndedir. ürkek bir ceylan gibidir. ama sahasına girilmeye görsün, elinden kimse alamaz hasmını... zekidir, kalemi kuvvetlidir. lafını esirgemez, doğru bildiğinden de geri dönmez. sevdasına gelince; belki de hiç yüzü gülmez.
  öyle basit de gelip geçmez gönlüne girdiyse eğer... ancak; uğruna dünyaları yakacak, bir sözü ile uçup gelecek, ona hissettirmeden istediğini yaptıracak bir erkek onun erkeği olabilir. pısırık, korkak, mıymıntı, arka planda kalan erkekler ancak masasına çakmak uzatabilir.
  terazi burcu kadını, rakının yanına en yakışan meze gibidir. nazlıdır. rakısını, sevdiğinden başkası koymuş ise suratı ekşir. beğenmez, o dubleden tat alamaz.
  yanında sevdiği var ise çocuktur terazi burcu kadını.. sırnaşmak, sevdiğinin içine, iliklerine nüfuz etmek ister.
  kısaca; terazi burcu kadını, anlayabilene her şeydir. aşktır, dosttur, sırdaştır, cebindeki son parayı paylaştığın kankandır, maç izlediğin fanatik taraftardır. hayatına anlam katandır... ve iyi ki vardır. hep de olacaktır.
 • burcu, yükseleni ve ay burcu terazi olan biri olarak diyebilirim ki, melek gibi insanlardır. vur kafasına al lokmasını. o kadar yani.
 • insanın kendisini bilmesinde, eleştirmesinde, tanımasında her zaman fayda vardır sözü ile yola çıkarak, terazi burcuna mensup olarak ''en doğru özellikleri'' paylaşmayı borç bilirim.

  - terazi burcu kadını, haksızlığa tahammül edemez, tanımadığı insanlar için bile, haksızlık gördüğü anda ciddi savaş verirler.

  - çirkin göremezsiniz, ya alımlıdır, ya sempatiktir, ya şeytan tüyü vardır, kısaca illaki albenisi vardır.

  - güzele zaafı vardır. güzel arkadaş, güzel iş, güzel ev diye sıralayabiliriz. lükse düşkündür, giyim kuşam onun yaşam amacıdır ama gerçekten sevdiği biri ile karşılaşırsa; en aza indirgeme gibi bir gönlü güzelliği de vardır.

  - arkadaş canlısı, konuşkan, herkese yardım eden güzin ablacıklardır. ani parlamaları vardır, ama on dakika sonra, hiç birşey olmamış gibi konuşurlar, kinci değillerdir.

  - kendimizi eleştirmekte fayda var. şöyle ki; çoğu flörtöz ruhlu olur, illaki bir göz çapkınlığı, ilgiden hoşlanma, ilgi çekmeyi sevme, ilişkilerden çabuk sıkılma gibi olumsuz huyları, elinizde tutmanın ya da über seviyede sadık kalmalarının zorluğuna işarettir. ama gerçekten aşık olursa; başkasına bırakın bakmayı, kendisine iltifat edilmesi bile rahatsız eder, sevgilisi yanında yokken bile, o varmış gibi davranır. sürekli hediyeler, ilgi göstermeler, aşkını ilan etmelerle aşkını doya doya yaşar. hatta öyle ki; kariyer seviyesinin en üstünde olsa, dünya güzeli de olsa, sevdiceğinin ayaklarını bile yıkar.

  - son olarak; hiç bir zaman sıkılmayacağınız, hep eğleneceğeniz, yeniden yeniden aşık olacağınız, arkadaşsanız sohbetinden keyif alacağınız insanlardır. ama değişik takıntıları ve istekleri olduğu için, ya siz de donanımlı, çekici olmalısınız, ya da doğuştan şanslı..
 • dengesizdir ve güce taparlar.
 • iyi bir anne, abla, olabilenlerdir. özellikle terazi burcu erkeğinin bu kadınlara bu denli hasta olmasındaki asıl neden, kendi ic dünyalarında aradıkları yegane arkadaşı bulduklarını fark etmelerinden kaynaklanıyor.
 • tanıdıklarımın hepsinin ortak özelliği çok çekici ve çok daha çok dominant olmalarıdır.