• sinir hastası olabilir.

  "sinir hastalığı belirsizliğe tolerans gösterememektir."
  (bkz: sigmund freud)
 • balik burcu erkegiyle yapamazlar. balik burcu erkeginin cok havali, umursamaz ve neseli tavrina kanarlar. gel gelelim, gercek yuzlerini; yani kiskancliklarini, kisitlayici tavirlarini, kendine guvensizliklerini gordukleri anda neye ugradiklarini sasirirlar.

  guzel olmadiklarinin ama cekici olduklarinin farkindadirlar. ozguvenleri yuksektir, asla kambur yurumezler. burunlari hep yukardadir, bu yuzden ayri bir havalari vardir ve hemen farkedilirler. salas ortamlardan ve salas insanlardan daha cok hoslanirlar.

  aldatmazlar demem; ama aldatirlarsa hemen ayrilirlar.

  edit:imla
 • en feminen burca sahip kadındır. ayrıca; öldürmek isterseniz ilgisiz bırakın yeter. kendiliğinden ölüyorlar bir süre sonra... belirli zaman sonunda bir de bakmışsınız daha güçlü canlanmışlar... böyle bir şekil bunlar.
 • kirilgan bir yapilari olan kadinlardir. sevdiklerinden kirici bir soz duyunca tum hayat sevinclerini bir anda kaybederler yuzleri duser fakat sonra kimse beni uzemez der, gozyaslarini siler ve yoluna devam eder. haksizliga asla ve asla katlanamazlar, haksizliga ugrayan tanimadiklari bir insan bile olsa olaya karisip onu savunmaya gecerler bu yuzden cok sevdigi insanlarla bile arasi acilabilir. ilgisizlige hic tahammulleri yoktur, siz bir adim gitseniz on adim gelirler size. tabi hakediyorsaniz.
 • bir terazi burcu kadını olarak; eğer terazi burcu kadınının sevgisini kazanmak istiyorsanız kendinize bakmanız oldukça önemlidir. dış görünüşe de dikkat eder terazi kadını fakat çok yakışıklı olup ter kokan bir erkeği çirkinlik sınırında fakat parfüm kokan bir erkeğe çok rahat tercih edebilir. onun haricinde terazi kadını için entellektüel birikim çok ama çok önemlidir. kısacası biraz entel konuşup azcık kendinize bakarsanız çok rahat sevgisini kazanabilirsiniz bir terazi burcu kadınının.

  aşkta kendinden çok partnerini önemser fakat partnerinden yeteri kadar ilgi alamazsa defalarca aldatılırsınız, ruhunuz bile duymaz. flört etmeyi çok sever terazi burcu kadını.

  hepimizde olmamakla birlikte çoğu terazi kadınında lüks tutkusu vardır ve adaletsiz insanlardan nefret eder bu burcun kadınları.

  toparlamak gerekirse, bir terazi kadınını etkilemek için bakımlı olmanız ve azıcık entellektüel olmanız yeter de artar bile. bir terazi kadınını elinizde tutmak istiyosanız yalnızca onu sevdiğinizi belli edin.

  ha bir de söylemeyi unuttum. deli dolu insanları da çok sever terazi kadını. hem aşk hayatında hem de arkadaşları arasında.
 • burcu, yükseleni ve ay burcu terazi olan biri olarak diyebilirim ki, melek gibi insanlardır. vur kafasına al lokmasını. o kadar yani.
 • terazi burcu kadını koç burcu kadınıyla beraber burçların efendisidir efendim. kafası zehir gibi çalışır, çalışkandır, sanatçı ruhludur, realisttir, süper sevişir ve daha neler neler.
 • dengesizdir ve güce taparlar.
 • iyi bir anne, abla, olabilenlerdir. özellikle terazi burcu erkeğinin bu kadınlara bu denli hasta olmasındaki asıl neden, kendi ic dünyalarında aradıkları yegane arkadaşı bulduklarını fark etmelerinden kaynaklanıyor.