• burcu, yükseleni ve ay burcu terazi olan biri olarak diyebilirim ki, melek gibi insanlardır. vur kafasına al lokmasını. o kadar yani.
 • terazi burcu kadını koç burcu kadınıyla beraber burçların efendisidir efendim. kafası zehir gibi çalışır, çalışkandır, sanatçı ruhludur, realisttir, süper sevişir ve daha neler neler.
 • dengesizdir ve güce taparlar.
 • iyi bir anne, abla, olabilenlerdir. özellikle terazi burcu erkeğinin bu kadınlara bu denli hasta olmasındaki asıl neden, kendi ic dünyalarında aradıkları yegane arkadaşı bulduklarını fark etmelerinden kaynaklanıyor.
 • dünyanın en güzel kızını bütünüyle içinde barındıran tek burç.
 • tanıdıklarımın hepsinin ortak özelliği çok çekici ve çok daha çok dominant olmalarıdır.
 • mensubu olduğum burç grubu. gezmeyi sever, sosyaldir, temizdir,netlikten hoşlanır, bireysel yapılan aktivitelerden hoşlanmaz daha çok ekip insanıdır. karar vermesi çok zordur. bu mu, şu mu derken bir bakmışsın bir saat geçmiştir.
 • en büyük kaygıları belirsizlik anlarında yaşayan, laga lugadan hoslanmayan*, inişli çıkışlı hislerinden yorgun düşen kadınlardır.
 • kararsızlık hat safhada, kilo almaya musait yapi, yüz güzelliği, hep sevilmek isteyen, aşırı gururlu garip burç kadınıdır. bendeniz ise akrep burcu erkeğine vurgun zavallı bir teraziyimm....
 • duygusaldır, yani öyle böyle bir duygusallık değil bu. mutsuz olur ağlar, mutlu olur ağlar, ama hep ağlanacak bişey mutlaka bulur. zor aşık olur, zor vazgeçer. çok çaba harcar ama vazgeçmesi gerektiğinde de bir dakika bile düşünmez. ellerinden gelen herşeyi yapar karşısındaki kişi için, bu sadece sevgili olarak da değil, arkadaşlarına karşı da aynı şekilde.

  teraziler için arkadaşlıklar, dostluklar çok önemlidir, ince ruhludur, karşısındaki kişiyi kırmamak adına elinden geleni yapar. vefalıdır. başkasının yaptıklarına üzülüp kırıldıysa, bunu onlara söylemektense, içinde yaşamayı seçer, sürekli düşünür üzülür ama kısa sürer onun kırgınlıkları, elbet gün gelir unutur. kin tutmaz yani.

  aşka aşıktır, onunla birlikte olan insanlar kendilerini çok özel hissederler, çünkü terazi sevgisini her şekilde hissettirir. mantığından ziyade kalbiyle hareket eder. karşısındaki kişinin mutluluğu onun mutlu olması için yeterlidir. ilişkisinde istediği tek şey, ilgi ve sevgidir. ilgisizliğe gelemez. duygularını içinde yaşamayı tercih ederler.

  dengesizdir, aslında bu tabirden ziyade ruh hali değişkendir demek daha doğru olur, bir dakika gülüyorsa, diğer dakika ağlama kapasitesi vardır. gelgitler yaşar hayatında. kırılgandır, bazen hiç kimsenin takmayacağı bişeye kırılır, onu kafasında kurar da kurar.

  kararsızdır, mesela bir elbise alacak, alsam mı almasam mı diye kırk defa düşünür.

  hiçbirşeyi unutmaz, bişey söylersiniz siz unutursunuz, ama 1 yıl sonra o bahse geçen konuda sen böyle böyle demiştin diye söyler.

  çok düşünür, herşeyi kafasında tartar.

  zor kadındır kısacası.