şükela:  tümü | bugün
 • candır, tanıdığıma pişman olmadığım tek insandır, burçların en hassasına sahiptir, kılına zarar gelse; dünyaları yakacağım kadındır..
  yanıma yakışandır. bir ordu içerisinde dahi gözüm arkada kalmadan bırakıp gidebileceğim, yegane insandır. burcu terazidir ama kendisi, dişi bir aslandır. erkeğine yan gözle bakacak kadının, allah yardımcısı olsun.!
  el üstünde tutulmayı sever. ilgi her daim etrafındadır. onun gözü sadece erkeğinde, başı hep öndedir. ürkek bir ceylan gibidir. ama sahasına girilmeye görsün, elinden kimse alamaz hasmını... zekidir, kalemi kuvvetlidir. lafını esirgemez, doğru bildiğinden de geri dönmez. sevdasına gelince; belki de hiç yüzü gülmez.
  öyle basit de gelip geçmez gönlüne girdiyse eğer... ancak; uğruna dünyaları yakacak, bir sözü ile uçup gelecek, ona hissettirmeden istediğini yaptıracak bir erkek onun erkeği olabilir. pısırık, korkak, mıymıntı, arka planda kalan erkekler ancak masasına çakmak uzatabilir.
  terazi burcu kadını, rakının yanına en yakışan meze gibidir. nazlıdır. rakısını, sevdiğinden başkası koymuş ise suratı ekşir. beğenmez, o dubleden tat alamaz.
  yanında sevdiği var ise çocuktur terazi burcu kadını.. sırnaşmak, sevdiğinin içine, iliklerine nüfuz etmek ister.
  kısaca; terazi burcu kadını, anlayabilene her şeydir. aşktır, dosttur, sırdaştır, cebindeki son parayı paylaştığın kankandır, maç izlediğin fanatik taraftardır. hayatına anlam katandır... ve iyi ki vardır. hep de olacaktır.
 • burcu, yükseleni ve ay burcu terazi olan biri olarak diyebilirim ki, melek gibi insanlardır. vur kafasına al lokmasını. o kadar yani.
 • terazi burcu kadını koç burcu kadınıyla beraber burçların efendisidir efendim. kafası zehir gibi çalışır, çalışkandır, sanatçı ruhludur, realisttir, süper sevişir ve daha neler neler.
 • dengesizdir ve güce taparlar.
 • iyi bir anne, abla, olabilenlerdir. özellikle terazi burcu erkeğinin bu kadınlara bu denli hasta olmasındaki asıl neden, kendi ic dünyalarında aradıkları yegane arkadaşı bulduklarını fark etmelerinden kaynaklanıyor.
 • tanıdıklarımın hepsinin ortak özelliği çok çekici ve çok daha çok dominant olmalarıdır.
 • mensubu olduğum burç grubu. gezmeyi sever, sosyaldir, temizdir,netlikten hoşlanır, bireysel yapılan aktivitelerden hoşlanmaz daha çok ekip insanıdır. karar vermesi çok zordur. bu mu, şu mu derken bir bakmışsın bir saat geçmiştir.
 • en büyük kaygıları belirsizlik anlarında yaşayan, laga lugadan hoslanmayan*, inişli çıkışlı hislerinden yorgun düşen kadınlardır.
 • kararsızlık hat safhada, kilo almaya musait yapi, yüz güzelliği, hep sevilmek isteyen, aşırı gururlu garip burç kadınıdır. bendeniz ise akrep burcu erkeğine vurgun zavallı bir teraziyimm....
 • duygusaldır, yani öyle böyle bir duygusallık değil bu. mutsuz olur ağlar, mutlu olur ağlar, ama hep ağlanacak bişey mutlaka bulur. zor aşık olur, zor vazgeçer. çok çaba harcar ama vazgeçmesi gerektiğinde de bir dakika bile düşünmez. ellerinden gelen herşeyi yapar karşısındaki kişi için, bu sadece sevgili olarak da değil, arkadaşlarına karşı da aynı şekilde.

  teraziler için arkadaşlıklar, dostluklar çok önemlidir, ince ruhludur, karşısındaki kişiyi kırmamak adına elinden geleni yapar. vefalıdır. başkasının yaptıklarına üzülüp kırıldıysa, bunu onlara söylemektense, içinde yaşamayı seçer, sürekli düşünür üzülür ama kısa sürer onun kırgınlıkları, elbet gün gelir unutur. kin tutmaz yani.

  aşka aşıktır, onunla birlikte olan insanlar kendilerini çok özel hissederler, çünkü terazi sevgisini her şekilde hissettirir. mantığından ziyade kalbiyle hareket eder. karşısındaki kişinin mutluluğu onun mutlu olması için yeterlidir. ilişkisinde istediği tek şey, ilgi ve sevgidir. ilgisizliğe gelemez. duygularını içinde yaşamayı tercih ederler.

  dengesizdir, aslında bu tabirden ziyade ruh hali değişkendir demek daha doğru olur, bir dakika gülüyorsa, diğer dakika ağlama kapasitesi vardır. gelgitler yaşar hayatında. kırılgandır, bazen hiç kimsenin takmayacağı bişeye kırılır, onu kafasında kurar da kurar.

  kararsızdır, mesela bir elbise alacak, alsam mı almasam mı diye kırk defa düşünür.

  hiçbirşeyi unutmaz, bişey söylersiniz siz unutursunuz, ama 1 yıl sonra o bahse geçen konuda sen böyle böyle demiştin diye söyler.

  çok düşünür, herşeyi kafasında tartar.

  zor kadındır kısacası.