şükela:  tümü | bugün
 • candır, tanıdığıma pişman olmadığım tek insandır, burçların en hassasına sahiptir, kılına zarar gelse; dünyaları yakacağım kadındır..
  yanıma yakışandır. bir ordu içerisinde dahi gözüm arkada kalmadan bırakıp gidebileceğim, yegane insandır. burcu terazidir ama kendisi, dişi bir aslandır. erkeğine yan gözle bakacak kadının, allah yardımcısı olsun.!
  el üstünde tutulmayı sever. ilgi her daim etrafındadır. onun gözü sadece erkeğinde, başı hep öndedir. ürkek bir ceylan gibidir. ama sahasına girilmeye görsün, elinden kimse alamaz hasmını... zekidir, kalemi kuvvetlidir. lafını esirgemez, doğru bildiğinden de geri dönmez. sevdasına gelince; belki de hiç yüzü gülmez.
  öyle basit de gelip geçmez gönlüne girdiyse eğer... ancak; uğruna dünyaları yakacak, bir sözü ile uçup gelecek, ona hissettirmeden istediğini yaptıracak bir erkek onun erkeği olabilir. pısırık, korkak, mıymıntı, arka planda kalan erkekler ancak masasına çakmak uzatabilir.
  terazi burcu kadını, rakının yanına en yakışan meze gibidir. nazlıdır. rakısını, sevdiğinden başkası koymuş ise suratı ekşir. beğenmez, o dubleden tat alamaz.
  yanında sevdiği var ise çocuktur terazi burcu kadını.. sırnaşmak, sevdiğinin içine, iliklerine nüfuz etmek ister.
  kısaca; terazi burcu kadını, anlayabilene her şeydir. aşktır, dosttur, sırdaştır, cebindeki son parayı paylaştığın kankandır, maç izlediğin fanatik taraftardır. hayatına anlam katandır... ve iyi ki vardır. hep de olacaktır.
 • burcu, yükseleni ve ay burcu terazi olan biri olarak diyebilirim ki, melek gibi insanlardır. vur kafasına al lokmasını. o kadar yani.
 • terazi burcu kadını koç burcu kadınıyla beraber burçların efendisidir efendim. kafası zehir gibi çalışır, çalışkandır, sanatçı ruhludur, realisttir, süper sevişir ve daha neler neler.
 • dengesizdir ve güce taparlar.
 • iyi bir anne, abla, olabilenlerdir. özellikle terazi burcu erkeğinin bu kadınlara bu denli hasta olmasındaki asıl neden, kendi ic dünyalarında aradıkları yegane arkadaşı bulduklarını fark etmelerinden kaynaklanıyor.
 • dünyanın en güzel kızını bütünüyle içinde barındıran tek burç.
 • tanıdıklarımın hepsinin ortak özelliği çok çekici ve çok daha çok dominant olmalarıdır.
 • mensubu olduğum burç grubu. gezmeyi sever, sosyaldir, temizdir,netlikten hoşlanır, bireysel yapılan aktivitelerden hoşlanmaz daha çok ekip insanıdır. karar vermesi çok zordur. bu mu, şu mu derken bir bakmışsın bir saat geçmiştir.
 • en büyük kaygıları belirsizlik anlarında yaşayan, laga lugadan hoslanmayan*, inişli çıkışlı hislerinden yorgun düşen kadınlardır.