şükela:  tümü | bugün
 • ilişkiler için astrologların yaptıkları yorumlar her zaman anlaşılmaz cumleler içerir. http://www.burclar.gen.tr/balik.html adresinde de oldugu gibi, bu iliskide tamamen yanlis yolda olundugunu soyleyen astrolog arkadas, daha sonra lafi evirip cevirip, cinsel yonden uyuma, ardından da sevgililerin, birbirlerinin yalniz kalma istegi gibi ihtiyaclarını anlayısla karsılamasına baglar. bu yorumları okuyan astroloji meraklıları da dumur diyarlarına dogru yol alarak kendi bildiklerini okurlar. lakin bazi kıt zekalı astroloji sevdalılari, filan burcla anlasamayacagını dusunerek guzel olabilecek birlikteliklere daha baslamadan nokta koyarlar...
 • capkin terazi erkeginin iki kefesinde de esit miktarda balik kadinlari konmazsa iliskisi dengede durmaz.
 • balık burcu kadınlarına zaafı oldukları bir gerçektir. terazi burcu erkeği hemen avucuna dü$en kızdan ho$lanmaz hevesini alır hemen geçer ama balık burcu kadını zor bir kadın olduğu için bayağı bir uğra$ır. buda terazi erkeği için kredi fazlası demektir, elde ettiği zaman bile balık burcu kadınının zorluğu devam ettiği için terazi burcu erkeği ona gün geçtikçe dahada bağlanır. birlikte güsel vakit geçirirler, eğlenmesini bilirler, ikiside düşünceli olduğu için illi$kileri gayet iyi gider lakin terazi erkeği kar$ı cinsin üzerine fazla titrediği için balık kadını sıkılabilir, dikkat etmekte yarar var. genel olarak ideal bir çifttir.
  terazi burcu erkeği hakkındaki yazılarım devam edecektir.
 • (bkz: burç geyiği)
 • genelde sonucu hüsranla biten bir aşk ilişkisidir..
 • bu ilişkide balık burçları anlayışlı ve hoş görülüdür, terazi ise arkadaş canlısı ve fikirlerinizi paylaşabileceğiniz en nazik insandır. bu ikilinin arkadaşlığı çok olumlu olabilir, birbirlerinden de oldukça zevk alacaklardır. birbirleri ile derin sohbetler, müzik veya diğer sanatsal aktiviteler aracılığı ile yapılan paylaşımlar bu ilişkinin temeli olacaktır.

  genel olarak terazi burçları hayalperesttir, idealisttir ve birçoğunun ayağı yere pek basmaz. ancak bu burcun neyin doğru, neyin yanlış olduğu konusunda iç güdüleri kuvvetlidir. neyin bir ortamda uygun olduğunu ve kime nasıl davranılacağını terazilerden iyi bilen olmaz. sosyal ilişkilere getirecekleri denge ve anlayış her türlü ilişki için olumludur.

  terazi en romantik burçtur, aşk için yaşarlar. kendilerini tamamlayan bir ruh eşini bulduklarında aşklarını filmlerdeki gibi yaşamak isterler. evlilik, bu ilişkileri bir sanat olarak gören burç için korkutucu olabilir. ilişkilerde sadık kalabildikleri gibi bu ilişki süresinde başka birinden etkilenme ihtimalleri de vardır.

  herkesin ağlayabileceği bir omuz olmaya gönüllü olan balık burcu ise bir çok kişinin en yakın dostudur. karşı taraf sorunlarını ve sıkıntılarını anlatırken arada sırada zihinleri başka tarafa kaysa da, bu iş onların doğasında vardır. herkese açık, sempatik ve hassas olabilmeleri ise sırlarıdır.

  çekingen ruhlarına karşın dışa dönük olmaları onların arkadaş çevresini zengin kılar. insanlar hayatlarına girer ve çıkar, bu olgu onlar için oldukça doğaldır ve aşk hayatları için de geçerlidir. bir anda adeta ruhani bir bağ ile bağlanıp, bu kişiyi kaderleri kabul ederler fakat bir kaç hafta sonra aynı kişinin başka biri ile evlendiğini öğrenmeleri çok da şaşırtıcı olmaz. aslında sonsuza kadar bağlanabilecekleri bir ilişki ararlar ve bu insanla sanki hep beraberlermiş gibi hissederler. fakat eğer bu ilişki biterse, pozitiflere tutunmaya çalışıp, bir sonraki gerçek aşka yelken açarlar. evli olmak, sabit bir ilişkide kendilerini güvende hissetmek onlara çok iyi gelecektir.

  kaynak: (bkz: elle)
 • tecrübe olarak edindiklerim:
  balık kadını terazi erkeğinin duygusal ihtiyaçlarını karşılayabilen düşünceli insanlardır, ancak terazi dengeyi tutturamazsa balık kadını sıkılır. balık terazi ilişkileri çevremde hep uzun süreli devam etmiştir, ayrıldıklarında da arkadaş olmayı tercih ederler,çünkü birbirleri ile iyi anlaşır bu çiftler.
  bununla birlikte balık kadınının gizli bir romantiklik anlayışı vardır. terazi erkeği genelde bunu görür, nokta atışı yapar.
  balık burcu kendisine bağlanılmaktan hoşlanmaz, çok samimi olur, çok sever ama çok fazla bağlandığını hissettiğinde uzaklaşır. bu noktada miktarlar çiftlerin kendilerine göre çok veya az olmalı.
  muhabbetleri çok keyiflidir. arkadaş olarak dahi takıldığınız zaman fazlası ile eğlenirsiniz.
  terazinin ayarı tutmadığı için genelde hüsranla biter.
 • dengesiz balık burcu kadını ile dengesiz terazi erkeğini buluşturan bir ilişkidir. balık burcu kadını, hayatını dengeye sokacak, ona güç, güven, cesaret verecek bir erkekle daha mutlu olur. dolayısı ile karşısında kendi gibi bir dengesiz, hayatını alt üst edebilir. terazi, dengesizliği ile bazen şaşırtır mutlu eder, bazen de şaşırtır üzer.

  balık burcu kadını ilgi bekleyen, anlaşılmayı bekleyen bir kadındır. aynı dili konuşabilmek onun için çok önemlidir. terazi burcu erkeği çoğu zaman duygularını belli etme konusunda balık burcu kadını ile aynı dili konuşamasa da birbirlerini zaman içinde tanıyarak bu durumu daha dengeli bir hale getirebilirler. yalnız terazi erkeklerinin bir erkekte beklenmeyecek kadar megaloman bir yönleri de olduğundan, bu durum zaman zaman balık burcu kadınını çıldırtabilir.

  benim görüşüme göre zor bir ilişkidir.
 • gergedan burcu bir gayin araya girmesiyle bitecek ilişkidir.