şükela:  tümü | bugün
  • bahçeli'nin 40. yıl hesabını hatırlatır.
  • kova hariç hayatımın ağzına sıçan erkeklerin burçları diyebilirim 3 ikizler 1 teraziyle kendimi uğurluyorum.
  • karma modelleri de bulunan.
    terazi gibi suslu ve yakisikli, kova gibi zeki ve kulturlu, ikizler gibi hos sohbet/firlama/eglenceli.

hamurunda efendilik de var mi bakmak lazim. ihih.

(bkz: pic gorunumlu melek erkek)
  • ucu bir arada olmasi bekleniyorsa uc defa dogmus erkektir.
  • tanım 1: hava grubu erkekleri.

tanım 2: burç, yükselen ve ay burcu kombinasyonları terazi, kova ve ikizler burçlarından oluşan erkekler. zor bir kombinasyon olsa da imkansız değil. sıkıntılı ama. bu kadar hava grubu bir aradayken ne kadar ayakları yere basan bir adam olur o şüpheli. ele avuca gelmez o sevgili hanım arkadaşlarım, üzülürsünüz. sonra da başlık açarsınız burada terazi+kova+ikizler erkeği uçarılıkları diye.
  • dort senedır sevgılım yok.
    bu bence cok uzun bı sure.
    neden boyle oldu ben de bılmıyorum.
    hayatımda ılk defa oluyor.
    yas mı tutuyordum, boyle bı surece ıhtıyacım mı vardı, ne oldu ne bıttı bılmıyorum valla.

bu son dort seneden evvelkı dıger hayatımdakı butun sevgılerımı sayıyorum:
    bes ıkızler erkegı, bes kova erkegı, bes terazı erkegı. yarısa var mısın*
    bır fransız ıkızler, bır amerıkalı terazı, bır tunuslu terazı. gerısı turk. eskı esım de kovaydı zaten.
    baska da sevgılım olmamıs.
    hava grupları sevıyormus benı.
    eskıden asırı enerjık bı tıptım de.
    bana hayatıma gıren adamların hepsının ıkızler ya da kova ya da terazı olması cok enteresan gelıyor. eskıden burclardan da anlamazdım.
    cogunun elı elıme degmemıstır bu saydıgım adamların. hemen kafanız pıs calısmasın.
  • gulumse erkekler pozıtıf kızları sever sarkısı bu grup ıcın yazılmıstır.

verılerle geldım.
    su hayatta en ıhtısas sahıbı oldugum konu bu uc tıp erkek.

oncelıkle kadınlar ve guzellıkten baslayacagım.
    ucu de guzel kadına hasta olur.
    terazı erkegı acık acık kadın dedıgın cekıcı olacak aga deme buyuklugunu gosterır.
    kova erkegı ben sapyoseksuelım, bır kadında en cok zeka benı ceker der, gıder guzel ve zekı kadınlara tav olur, zekı ve tıpsız kadınlara degıl.
    ıkızler erkegı kadın dedıgın entelektuel ve neselı olacak der, gıder o da en guzel kadınlara tav olur.
    gıdıs yolları farklı olsa da cıktıkları yer aynıdır.

terazı erkeklerı sanatsal erkeklerdır. degısık calısan bır kafa her zaman onu mest edecektır.
    kova erkeklerı ılerıgoruslu ve asırı zekı erkeklerdır. ıq ve eq nuzun yuksek olması onu mest edecektır.
    ıkızler erkeklerı entelektuel ve canlı erkeklerdır, cok kıtap okumanız, dusunebılmenız, ustune nesenız onu mest edecektır.
    genel olarak ucu de neselı kadın sever. yuksek enerjı sever. yuksek aura sever.

valla butun hayatımı terazı, kova ve ıkızler erkeklerıne adadım.
    cok barız bı sekılde kıyaslayabılıyorum.
    ve kendı orneklerımde cok tutuyor.
  • muhtemelen anlaşacağım erkekler. şöyle ki, ben de hava grubuna dahilim.burç ikizler, yükselen burç terazi bende. ay burcum hava grubu değil ama o da önemli değil. fazlasıyla havayım zaten. aklım 5 karış havada. asla yarını düşünmem. gamsızım-mışım yani. hesap sormam. hesap vermem. umursamam. giderse gider. kalırsa baş üstüne. bana gamsızsın diyorlar. ama gamsız değilim. sadece diğerlerinin canını sıkmıyorum. bağırıp çağırmamak, ağlamamak, insanları darlamamak gamsızlık değildir. ama anlamıyorlar..
  • --- spoiler ---

grup seven kadını bulmuşken kaçırmasınlar bence..
    --- spoiler ---