şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tercihleri konusunda sıkıntıları olan bir okul anladığım kadarıyla. webmaster'inda mi, yoksa yöneticilerinde mi sorun var bilmiyorum ama...

  zira şu an var olan siteleri, başka bir kolejin sitesinden komple alınmış ve yapıştırılmış. esinlenme veya benzetilme falan da değil. tasarımından fontuna, resimlerinden kodlamasına. her şeyiyle koymuş "halil aytekin" isimli bir webmaster(?!)

  üstelik sitede kaynağı görüntüle yaptığınızda, diğer okulun adı, linkleri, klasorleri falan gözüküyor.

  daha da komiği, italyan okulunun italya arka planlı fotosunu alıp, ingilizce eğitim veren okulları için koymuş olmaları. bir kişi de çıkıp dememiş "doktor bu ne?" : ))

  kopya site - tercih
  http://i.hizliresim.com/6qqxa0.jpg

  orijinali:
  http://i.hizliresim.com/r882ya.jpg

  kınıyorum bunu yapanları ve buna göz yumanları.
 • bugün, bir öğretmeni en mutlu gününde, karnelerini dağıtır dağıtmaz, hiçbir açıklama yapmadan işten atan kurum.
  hiçbir veliden şikayet almayan ve çok memnun olduğumuz, bize hiçbir açıklama yapılmadan, herşeyden ziyade bir öğretmenin çocuklarından nedensizce koparan acımazsız bir kurum.
  yeni kreşe başlayan çocuğumuzun adaptasyonu, öğretmene alışması, okula alışması süreçlerini atlattığımız için ve çocuğumuzun öğretmenlerini çok sevmesinden dolayı mayıs ayında kayıt yenileme yapmıştık. bunu aynı öğretmenle devam edeceğimiz için yapmıştık ve bize son dakika golü atıldı.
  bu okula çocuğunuzun kaydını yapmayı düşünüyorsanız yönetimin öğretmenlerle ilgili sabıkalarını araştırmanızı öneririm.