şükela:  tümü | bugün
  • dıırın dırırırı rın rın rın
    reklamlar bitti
  • az önce bir link üzerinden bu siteye girme şerefine nail oldum. aşağılara indim ve ekranda şu uyarı belirdi:

"hosgeldin
    reklam engelleyici kullaniyorsunuz!
    reklam engelleyiciyi durdurarak sitede gezmeye devam edebilirsiniz.

anladım, reklam engelleyicinizi kendiniz durdurduktan sonra buraya tıklayarak sitede gezmeye devam edebilirisiniz."

sitenin ismi de manidarmış açıkçası. sekmeyi kapatmayı tercih ettim şahsen.
  • ağırlıklı olarak kpss alan grubu * üzerine oluşturulmuş platform.
    üniversite öğrencilerine yönelik de başlıkları mevcut ama kurum sınavlarına hazırlık konusu daha önde gidiyor.
  • memur adayları ve özellikle a kadro memur adayları için harika bir site. müfettiş ,uzman ,hakim ,kaymakam, denetmen nasıl olunur, nerelerde çalışır, ne kadar kazanır vb gibi birçok mesleği burada ogrendim. bende hakki buyuk olan bir forum.
  • iktisadi ve idari bilimler fakültesi mezunlarının kpss süreci hakkındaki herşeyi bulabileceği mükemmel bir site
  • özellikle iibf mezunları için oldukça kullanışlı , güncel ilan ve kadroları takip edebileceğiniz güzide site.

sitenin gelişimiyle birlikte hem iibf öğrencileri sesini daha gür çıkarabilecek hem de yapılan haksızliklar ve istekler konusunda ortak bir ses verilebilecek noktaya gelinebilir.

başta "pareto " admin olmak üzere sınırsız destek ve emeklerini esirgemeyen tüm modaratör kadrosuna ayrıca sonsuz teşekkürler.
  • artık takip etmediğim site. kpss ve kurum sınavları için güzel bir paylaşım yeriydi ama artık, reklamlarla boğuştuktan sonra paylaşımları okuyabiliyorsunuz. bir de dalga geçer gibi adblock’u engellemişler. bu şekilde davranmaya devam ederlerse azalarak biterler.

edit: imla.
  • en haklının daima reklamverenler olduğu platform.
  • site çok yararlı da ne zaman forumda bir başlığa girip bir kaç bilgi yorum okusam stres kaygı sıkıntı dert sahibi olarak çıkıyorum başlıktan.yapmayın abi sadece yararlı bilgi ve yorumlar yapın tartışıp kavga eden var ya.
  • site yararlı yararlı olmasına da.. site adminlerinin yakını, arkadaşı size küfür ederse şikayet etseniz bile suçlu siz oluyorsunuz. zamanında genclerbirlikli adlı admin, arkadaşını şikayet ettiğim için şahsıma hakaret edip beni forumdan yasaklamıştır.

https://forum.tercihiniyap.net/…tercihinyap-başlığı

üstteki başlıkta da bizi övün diye entari girin dostlar demişler. genclerbirlikli arkadaşa selam vereyim buradan. bak nasıl da devran dönüyor. yaptığın pislik ayağına bulaşıyor.

haklarında iyi entry girilmesini emreden kuruluş.

edit: muhtemelen site adminlerinin her biri yakında sözlük yazarlığı hesabı alma derdindedir. işbu entry'mden sonra haklarında bu başlıkta söylenen hiçbir şeye inanmayın demiyorum. ancak bunun bilincinde olun.