şükela:  tümü | bugün
  • herşeyden önce ben bir fanatik ya da bir körü körüne taraftar falan değilim. iyi bir galatasaraylıyım ancak, fatih terim gibi mafya bozması bir adam bir daha bu kulüp kapısından içeri girerse ya da arda turan! çok net beyanımdır 30 küsür yıllık galatasaray taraftarlığımı bırakacağım! bırakmak hiç de o kadar zor olmayacaktır. zira, sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını seviyor olmak bizler için bir ata geleniği olmalıdır ve zeki, çevik ama ahlaksız insanların olduğu bir takımı desteklemekten sakınırım. bu yüzden taraftar olma, insan ol! diyerek her galatasaraylıyı benzer bir onurlu duruş sergilrmeye davet ediyorum. sporda başarı herşey değildir.

1. edit - bazıları sen zaten taraftar değilsin böyle düşünüyorsan, siktir git falan yazmış. öncelikle; kimseye ciddi taraf olmadım hayatımda, parti tutmam, üyeliğim olan bir yer de yok! galatasaray benim için özeldir, ama illede karakter yoksunu insanlarca başarı elde edecez gazı ile anılacaksa, buyurun siz taraftar olmaya devam edin! sevdiğine yanlış yapıyorsun demek bir erdem, her haliyle seviyorum demek ise bir yavşaklık ve yalakalık belirtisidir. kişiliği oturmamıştır, adam değildir.net
  • ostersunds maçından sonra kombine yakan yazar beyanı.
  • (bkz: bırakmayan top olsun)
    (bkz: çokta sikimdeydi)

edit: ulan kimlerle aynı takımı tutuyoruz diyorum aşağıda yazılanları görünce. uefa kupasından başka ne yaptı takım iyiydi emi ??? milli takımda ne yaptı öyle mi ??? bak o adamın yaptığı sisteme 3 kişi değiştirip milli takım dünya 3. oldu. (hagi-yıldıray, popescu-alpay,taffarel-rüştü) sonra tekrar geldi milli takıma enkazdan avrupa kupasına soktu orda da ilk dörde soktu. oradan geldi 8. galatasaray'ı 2 sene üst-üste şampiyon yapıp şl de çeyrek final oynattı. uefa dan başka ne yaptı demek için embesil olmak lazım.
    ayrıca koynuna girecek adam seçmiyorsun. sevmiyorum gelmesin diyor. takım iyi top oynasın başka istediğim bisey yok.
  • sonuna kadar desteklenmesi gerekmektedir, o karatersizlerden birisi kapıdan içeri girdiği anda takımla tüm ilişki kesilmelidir, biz bu adamlar için sevmedik bu takımı, büyük hizmetleri vardır bu inkar edilemez ama sonrasindaki duruşlarını yalamalarını karaktersizliklerini unutmadik unutmayiz bu saatten sonra anca o kale arkasındaki yalama grubu mutlu ederler bunlar.
  • kesinlikle katıldığım ve destek verdiğim durum.
  • terim'den bende pek haz almıyorum ancak bu klubü de en iyi tanıyan insan odur, sezon başında bende gelmesine olumsuz yönde bakıyordum ancak şuan gelmesi takım için hayırlı olacaktır. özellikle de derbi kazanılamayan bir dönemde. ayrıca hoca değişikliği bütün futbolcular için yeni bir şans demektir, performansları daha da artacaktır. yemişim karakteri , türk insanın hafızası zaten 1 hafta , daha sonra başarı geldiğinde hepsini unutacaklardır. umarım bir an önce getirirler takımın başına. ancak verilecek olan yıllık maaş kesinlikle 1.5 milyonun üzerinde olmamalıdır . paraya doydun artık, madem galatasaray herşeyden önce gelir, maaşında da fedakarlık yapmalısın.
  • terimi sevmezsin gelmesini istemezsin ama o gelmesin gelirse gitsin diye mücadele etmek yerine 30 yıllık "taraftarı" olduğun kulübü birakiyorsan kusura bakma ama taraftar filan değilsin hocam sen.

not: beşiktaş
  • dursun gibi tavuk dönerciler varken bırakmayan, fatih terim gelince bırakıyorsa, bu hayırlı olacaktır.

dursuncu ve adnan polatçı tayfa defolup gidecek bu camiadan az kaldı.
  • kesinlikle desteklediğim kampanya.

fatih terim bu takımın başına gelsin, sen de s.ktir git nereye gidiyorsan.
  • nolur bırakma. kulüp batacak, stat çökecek, küme düşecez, futbolcular kaçacak, iflas edecez nolur bırakma yiğidim.